44
  • 44 43:22
    Aligators

TJ Čechie Zastávka - Aligators Orel Šlapanice U21 C 7:6
branky: 4. Martin Holeček, 7. Martin Valihrach, 30. Pavel Matoušek, 31. Josef Vavřín, 31. Martin Holeček, 34. Martin Valihrach, 39. Martin Holeček - 3. Antonín Řihák, 8. Zdeněk Severa, 14. Dominik Král, 24. Dominik Král, 27. Jiří Daniel, 37. Jiří Daniel; rozhodčí: Bohumil Žlůva - Jan Ptáčník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Mikeška ? - Vojtěch Ott ?; po třetinách: 2:3, 1:2, 4:1
43:22 Timeout Aligators Orel Šlapanice U21 C
38:55 GÓL TJ Čechie Zastávka! 7:6
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #38 Martin Holeček z trestného střílení (7:6)
37:12 Vyloučen hráč #66 Michal Klabík družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání
36:00 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 6:6
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #5 Jiří Daniel, asistoval #15 Rostislav Halaš (6:6)
33:07 GÓL TJ Čechie Zastávka! 6:5
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #91 Martin Valihrach, asistoval #7 Daniel Drápal (6:5)
30:56 GÓL TJ Čechie Zastávka! 5:5
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #6 Josef Vavřín (5:5)
30:42 GÓL TJ Čechie Zastávka! 4:5
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #6 Josef Vavřín, asistoval #91 Martin Valihrach (4:5)
29:07 GÓL TJ Čechie Zastávka! 3:5
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #10 Pavel Matoušek, asistoval #91 Martin Valihrach (3:5)
26:02 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 2:5
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #5 Jiří Daniel, asistoval #6 Dominik Král (2:5)
23:21 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 2:4
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #6 Dominik Král bez asistence (2:4)
13:54 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 2:3
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #6 Dominik Král, asistoval #5 Jiří Daniel (2:3)
07:06 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 2:2
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #51 Zdeněk Severa, asistoval #15 Rostislav Halaš (2:2)
06:14 GÓL TJ Čechie Zastávka! 2:1
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #91 Martin Valihrach, asistoval #66 Michal Klabík (2:1)
03:48 GÓL TJ Čechie Zastávka! 1:1
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #48 Vítězslav Lacina (1:1)
02:30 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 0:1
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #2 Antonín Řihák, asistoval #11 Matyáš Zouhar (0:1)