News

yesterday
Polls

Florbalista sezony | Historický kapitán, legenda a majitelé švédského titulu

Už 14. června proběhne v Praze vyhlášení Cen Českého florbalu. Posledními finalisty, které si představíme, jsou zástupci kategorie Florbalista sezony. O vítězství bojuje kapitán Tatranu s historickým zářezem, česká florbalová legenda a tři české tváře figurující ve švédské nejvyšší soutěži.

5 minutes

yesterday
News

Superligová sezona začne v Německu, nováčky čekají Liberec a rytíři

Livesport Superliga poznala svůj rozpis pro nadcházející ročník. V rámci úvodního kola se mohou diváci a divačky těšit na speciální výjezdní klání, které se odehraje za hranicemi. Pražské derby mezi Tatranem a Bohemians zamíří do německého Chemnitz.

3 minutes

yesterday
Polls

Florbalistka sezony | Útok na osmé vítězství a další čtyři bronzové medailistky

Hned pětice jmen bojuje o prestižní ocenění v anketě Florbalistka sezony. Vedle kapitánky bronzové ženské reprezentace z minulého šampionátu se o trofej uchází také její čtyři kolegyně z národního týmu. Vítězku poznáme 14. června během během vyhlášení Cen Českého florbalu.

4 minutes

yesterday
News

Do nového ročníku se přihlásil rekordní počet družstev, vzrostl počet dívčích celků

Přihlášky do soutěžního ročníku 2024/2025 jsou uzavřené. Oproti minulé sezoně se celkový počet družstev vyšplhal na 2599, což je nejvíce za více než třicetiletou historii florbalu v Česku. Rekord zaznamenal také počet dívčích týmů.

2 minutes

yesterday
Club's press release

Pecka pro Kladno! Nováček zlanařil gólmana Haleše

Kladenští florbalisté oznámili příchod zkušeného brankáře Martina Haleše, který doposud působil v Pardubicích. Muž, který vyčapal historicky první juniorský titul mistrů světa, si poprvé vyzkouší jiné superligové angažmá.

2 minutes

12.6.2024
Organization

Cílem licenčního řízení je ochránit prostředí elitních soutěží

V minulých dnech se v médiích objevila prohlášení, která nepřesně vykreslují proces a cíle licenčního řízení. “Respektujeme právo oddílu se odvolat a vyjadřovat se k této citlivé záležitosti veřejně, mrzí nás však zavádějící informace v médiích, jelikož vykreslují některé události v jiném světle, než se skutečně staly,“ komentuje situaci prezident Českého florbalu Daniel Novák.

5 minutes

12.6.2024
Polls

MVP mužů | O nejužitečnějšího hráče superligy svádí boj dvě nestárnoucí legendy s hvězdou Tatranu

Již 14. června v Praze proběhne tradiční vyhlášení ankety Ceny Českého florbalu. Chvíle dojde mimo jiné i na ocenění nejužitečnějšího hráče (MVP) Livesport Superligy pro sezonu 2023/24. V této anketě jako jediné hlasují jen samotné florbalistky a florbalisté. Koho poslali mezi finálovou trojici a kdo figuruje na čtvrté až desáté pozici?

3 minutes

12.6.2024
Polls

MVP žen | O výhru bojují dvě účastnice superfinále a obhájkyně trofeje

O trofej pro nejužitečnější hráčku ČEZ Extraligy za uplynulou sezony zabojuje obhájkyně titulu a dvě finálové premiantky. Vítězku poznáme 14. června během vyhlášení Cen Českého florbalu.

3 minutes

12.6.2024
News

Změny na trenérských postech. Kdo všechno obměňuje realizační tým?

Přípravy na novou sezonu jsou v plném proudu a kluby tak pravidelně ohlašují změny ve svých jednotlivých týmech. V tomto článku přinášíme rozsáhlý soupis všech trenérských změn posledních týdnů.

7 minutes

11.6.2024
Polls

Brankář sezony | Útok na šestou trofej a strůjce historického "treblu"

Už 14. června proběhne v Praze vyhlášení Cen Českého florbalu. Dalšími finalisty, které si představíme, jsou zástupci nejlepších mužských brankářů. O vítězství bojují stálice s pěti výhrami v kapse a dva bývalí kolegové.

3 minutes