Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

TJ Slovan Havířov - Z.F.K. Petrovice 4:5p
branky: 28. Jiří Gregor, 32. Radim Ivan, 34. Michal Kozelský, 42. Jiří Kroček - 23. Jakub Češek, 38. Ondřej Firda, 42. Dominik Chvastek, 51. Jakub Češek, 66. Dominik Chvastek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Ivo Sikora 45, Lukáš Vernarský 4 - Maciej Bogdański 45; po třetinách: 0:0, 3:2, 1:2, 0:1
70:00 Střely v prodloužení: 2:6
70:00 Ukončení prodloužení
65:03 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #68 Daniel Flašar (4:5)
64:40 Fanouškovské základny fandí ze všech sil.
64:08 Vernarský zlikvidoval střelu Horáka.
63:14 Bogdanski velkou oporou svého týmu.
62:13 Hra ze strany na stranu.
60:30 Kozelský z nadějné pozice pouze do bloku.
60:01 Buly pro Slovan.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 20:16
58:16 Flašar zpět na hřišti.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:17 Flašar jednoznačně zahrál na zemi.
56:16 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hra na zemi
54:56 Kozelský opět jen kousíček od vstřelení branky.
54:21 Kozelský z úhlu těsně mimo.
53:43 Flašar trefuje horní tyč.
52:40 Sikora byl právě předán do péče zdravotníků.
50:53 Crossový nához do velkého brankoviště. Vernarský přes veškeré úsilí na míček nedosáhnul.
50:52 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Jakub Češek, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:4)
50:00 Kozelský zpoza branky zkusil nahodit míček do velkého brankoviště.
49:17 Domácí posílají tvrdé střely na Petrovickou branku.
47:43 Pro Sikoru je přivolaná záchranná služba z nedaleké nemocnice.
47:42 Slovní potyčky mezi hráči obou týmů. Po nesportovním zákroku na Sikoru se Češek ani neomluvil.
47:41 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Vernarský družstva TJ Slovan Havířov
47:41 Češek nekompromisně poslal Sikoru k zemi. Ten bezmocně leží a je nutný zásah zdravotníka.
45:55 Chvastek vlastní chybou zlomil hůl.
45:11 Kašpar míjí prázdnou branku.
43:50 Zápas se začíná přiostřovat.
42:48 Klimek mohl vystřelit ale zvolil ještě nahrávku na slepo. Ta skončina na čepelích domácích.
41:26 Petrovice rychle odpovídají na inkasovanou branku. Opět rozdíl jedné branky.
41:25 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #87 Richard Klimek (4:3)
41:13 Charvát po své střele trefil pouze prvního hráče. Míčku se poté zmocnil Kroček, který se nezmýlil.
41:12 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #30 Jiří Kroček, asistoval #56 Patrik Charvát (4:2)
40:50 Petrovice se úspěšně ubránily.
40:01 Buly pro Petrovice.
40:00 Ještě 50 vteřin domácí přesilovky.
40:00 Střely ve 2. části: 13:29
39:49 Michna to zkusil z oslabení. Těsně nad.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:51 Kroček chytře využil laxního odstupu Klimka.
38:50 Vyloučen hráč #87 Richard Klimek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
37:16 Napotřetí to vyšlo. Firda po rozehrávce snižuje aktuální stav.
37:15 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #71 Petr Kašpar (3:2)
37:14 3 po sobě jdoucí rozehrávky v domácím rohu.
35:45 Sikora neskutečně vyráží helmou po Chvastkově střele.
35:05 Flašar to zkusil po zemi na vzdálenější tyč.
34:38 Ivan zpět na hřišti.
33:27 Kozelský vystihl rozehrávku na půlce hřiště a bežel sám na Bogdanskeho. Nakonec vystřelil mezi hlavu a ruku a zvyšuje na 3:1.
33:26 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský bez asistence (3:1)
32:39 Ivan jen bránil svého brankáře.
32:38 Vyloučen hráč #90 Radim Ivan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:48 Několik faulů na hráče Slovanu. Nakonec to Ivan vyřešil tím, že překonává Bogdanskeho.
31:47 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #90 Radim Ivan, asistoval #30 Jiří Kroček (2:1)
31:20 I Ve vlastním oslabení se dostávají domácí do akcí.
29:30 Řezáč nechtěně seknul přes hokejku. Se sklopenou hlavou odchází na trestnou.
29:29 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
27:39 Petrovice v diskuzi s rozhodčím. Domácí mezitím využili rozehrávky a srovnávají stav.
27:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Jiří Gregor, asistoval #65 Petr Skácel (1:1)
26:10 Několik nebezpečných střel na Sikoru. Petrovice ve druhé třetině aktivnější.
25:05 Skácel to zkusil backhandovou střelou od poloviny. Bogdanski připraven.
22:38 Petrovice s vidinou přesilové hry. Češek to vzal však na sebe a otevírá stav dnešního utkání.
22:37 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Jakub Češek, asistoval #87 Richard Klimek (0:1)
22:01 Domácí jako přikovaní po standardce Petrovic. Nikdo nebyl schopen jít proti míčku.
20:50 Zbořil a Skácel aktivně brání střely Petrovic. Na Sikoru se jich moc nedostane.
20:01 Buly pro Petrovice.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
19:50 Kroček zablokoval Chvastkovu střelu.
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:24 Michna to zkusil na vzdálenější tyč.
16:55 Nota od poloviny míjí branku.
15:45 Petrovice malý okamžik v šesti. Tato skutečnost však nebyla zaregistrována.
14:58 Kašpar si vyřval faul.
13:01 Opět skvělé zákroky Bogdanskeho. Ani Kroček, ani Prorok nemohl hostujícího brakáře prostřelit.
12:19 Hromada ze svého výběhu trefuje spodní konstrukci branky. Míček končí za mantinelem.
11:20 Gregor i přes svůj zraněný kotník odvádí kvalitní útočné akce.
10:33 Sikora atakován nechtěně Notou.
10:21 Nota zpět ve hře.
09:20 Bogdanski zatím drží Petrovice.
08:22 První přesilovka pro domácí tým.
08:21 Vyloučen hráč #19 Jakub Nota družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za opakované přestupky
07:40 Odložené vyloučení na Notu. Ten se dopustil faulu v útočném pásmu .
06:11 Hra se skoro nepřerušuje. Akce jsou na obou stranách.
04:15 Kozelský na Skácela, Skácel zpět na Kozelského. Ani rychlá střela nepřekonala Bogdanskeho.
02:58 Prorok v nelehké situaci. Bogdanski měl co dělat.
02:40 Skácel zablokoval střelu Noty.
01:18 Firda obral Charváta o míček a pokusil se o střelu. Ta končí vysoko nad.
00:27 Flašar a první střela dnešního utkání. Jeho pokus z malého úhlu likviduje Sikora.
00:01 Buly pro Petrovice.