3:7
    Adam MARTIN
    (Klement)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Chomutov 3:7
branky: 16. Matěj Roman Šaroch, 41. Matěj Roman Šaroch, 50. Filip Píše - 13. Adam Martin, 18. Tomáš Hennrich, 21. Rudolf Klement, 24. Adam Manas, 37. Jan Ibl, 44. Adam Manas, 60. Adam Martin; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:4 + Tomáš Hennrich 5; využití: 2:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Matěj Šefl ? - Ondřej Šrámek ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích (Purkrábek): Když už jsme dnes byli na balonu, byli jsme naprosto zoufalí a odevzdávali na hokejku soupeře. Bohužel ani velké množství přesilovek, nám nepomohlo. Soupeř zaslouženě bere 3 body. Děkujeme a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář trenéra hostí: Vyrovnané utkání, dařila se nám dneska hra na míčku a i přes oslabní a následnou powerplay ve 3. třetině, jsme týmovým výkonem dotáhli zápas do vítězství. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí.
59:59 Střely na branku po 3. třetině: 20:19
59:06 GÓL Florbal Chomutov! 3:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #26 Rudolf Klement (3:7)
55:40 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:57 Timeout Florbal Chomutov
53:48 S bekhendem Martina měl Šefl problém, ovšem branku neobdržel.
51:54 Kubík uběhl v oslabení, na jeho zakončení byl Šefl připraven.
49:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #40 František Urbánek (3:6)
48:32 Martin nebezpečně uběhl v oslabení, Šefl díky špatnému zakončení zasahovat nemusel.
47:08 Vyloučen hráč #20 Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 5 minuty za sekání
45:40 Vyloučen hráč #55 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
43:22 GÓL Florbal Chomutov! 2:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (2:6)
42:12 Domácí po vstřelení branky ožívají a jsou nyní aktivnější než soupeř.
40:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Matěj Roman Šaroch bez asistence (2:5)
39:59 Střely po 2. třetině: 13:14
36:40 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl bez asistence (1:5)
36:20 Ibl se výborně prosmýkl před branku, avšak Šefl byl nad jeho síly.
33:51 Vyloučen hráč #10 Denis Dvořáček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
32:48 Dvořáček se opět ocitl sám tváří v tvář branáři, ovšem opět minul.
32:27 Domácím dochází šťáva a hostí plně kontrolují hru.
31:15 Douchův pokus minul branku o metry.
27:02 Vyloučen hráč #87 Matěj Roman Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
26:28 Vyloučen hráč #55 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
23:58 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #96 Ondřej Šrámek (1:4)
23:14 Šaroch v přesilovce opět míří nepřesně.
22:10 Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
20:36 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #26 Rudolf Klement bez asistence (1:3)
19:59 Střely na branku po 1. třetině: 9:7
17:32 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #5 Adam Manas (1:2)
15:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Matěj Roman Šaroch, asistoval #92 Tadeáš Doucha (1:1)
14:45 Nekuda skvěle vypíchl balon a hnal se do protiútoku, Píše ho ovšem dostihl a balon mu odebral.
13:56 Vyloučen hráč #98 Tomáš Kotlan družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
12:34 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #6 Martin Šnobr (0:1)
11:55 Vyloučen hráč #4 Dominik Šach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
11:33 Akci 2 na 1 zakončoval Píše, brankář hostí opět dobře zasáhl.
09:17 Dvořáček v samostatném úniku opět pochybil.
08:10 Rychlou rozehrávku Vinohrad zakončoval Píše, ovšem s tímto pokusem neměl brankář hostí sebemenší problém.
05:05 Nekudovu nahrávku do předbrankového prostoru zachytil Martan, takže se ohrožení branky nekoná.
04:20 Martanův pokus končí na boční síťce.
02:30 Adamova střela se nevešla mezi 3 tyče.