5:2
    Lenka SVOBODOVÁ
    ()

FbK Orlicko-Třebovsko - FC Dynamo Pardubice 5:2
branky: 6. Dita Špatenková, 21. Lucie Fárníková, 36. Lucie Baciu, 44. Klára Konečná, 44. Dita Špatenková - 37. Kristýna Venclová, 45. Lenka Svobodová; rozhodčí: Lucie Adamová - Jakub Škoda; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Sára Zwesperová 22 - Veronika Groulíková 18; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 5:10
44:38 hráčka Dynama ukradla míček protihráčce a bez moci se zavlnila síť za brankářkou Orlicka
44:37 GÓL FC Dynamo Pardubice! 5:2
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil #47 Lenka Svobodová bez asistence (5:2)
43:49 Po krásné samostané akci, kdy si hráčka Orlicka obhodila obránkyni Dynama nekompromisně proměňuje šanci střelou z bekendu
43:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #27 Dita Špatenková bez asistence (5:1)
43:01 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #95 Klára Konečná bez asistence (4:1)
43:01 Po nádherné smostatné akci proměnila šanci
42:23 Hráčka Orlicka byla úplně sama před bránou, ale hráčka Dynama se stačila vrátit, aby míček šel mimo bránu
42:03 Dynamo šance má, ake brankářka Orlicka chytá každý míček, který na ní jde
41:35 Hráčka Orlicka po otočce střílí mimo bránu
39:00 Orlicko ale hraje na sto procent a nepřipouští si, že by mohli prohrát v dnešním zápase. Golmánka Dynama svůj tým zatím drží
38:15 Timeout FC Dynamo Pardubice
38:15 Dynamo si vzalo time-out a pokusí se vyrovnat a popřípadě vyhrát zápas
37:10 Po krásné akci Orlicko bohužel srřílí mimo bránu
36:44 GÓL FC Dynamo Pardubice! 3:1
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil #18 Kristýna Venclová, asistoval #4 Kateřina Heblíková (3:1)
36:30 Dynamo napravilo svojí chybu a skóruje
35:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Lucie Baciu, asistoval #12 Daniela Blažková (3:0)
35:13 Vyloučen hráč #3 Anna-Sofie Kristin Cyrkel družstva FC Dynamo Pardubice na 2 minuty za hra bez florbalky
35:13 Hráčka Dynama se rozhodla hrát bez hokejky a Orlicko nekompromisně skóruje
34:39 Nervozita je cítit na obou stranách, což se podepisuje na agresivitě obou týmů
33:35 dynamo se naží tlačit a dorvat míček do brány, ale obránkyně Orlicka se zatím nemílí a nepouští míček za sebe, aby Dynamo mohlo ohrozit branku
32:49 Tlakový hrnec se plní a vypadá to, že papiňák brzy vybouchne
32:00 Dynamo má sice přesilovku ale nedokázali se srovnat aby dokázali dát gól. Orlicko už je v pěti a tak Dynamo promarnilo šanci na gól
31:23 Dynamo má přesilovku po nepěkném faulu u mantinelu a pokusí se snížit náskok Orlicka
30:15 Vyloučen hráč #13 Milota Blažková družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 15:11
28:00 Na hřišti je cítit nervozita
26:26 Orlicko krásně tlačí, ale brankářka vychytala nádhernou střelu bekendem. Nádherná hra na straně Orlicka a Dynamo se snaží bránit
24:44 Brankářka Orlicka vyráží helmou a hned na druhé straně zvoní dřevno
24:11 Brankářka Dynama drží svůj tým a chytá co může
23:31 Krásná akce hráčky Dynama která si dovezla míček až před branku, ale brankářka nezklamala a vychytala
22:40 Tyčka zvoní i na straně Orlicka
20:50 Dynamo se nevzdává a ohrožují brankářku, ale hned jak měli holky z Orlicka šanci tak zazvonila tyč!
20:35 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #51 Karolína Kovářová (2:0)
20:35 Hráčka Orlicka nádherně zavěsila a brankářa Dynama neměla šanci
17:37 Zazvonila tyč za brankářkou Dynama!
16:40 Orlicko kontroluje po většinu času míček, ale Dynamo krásně brání, že se holky nedostanou ke střele
15:00 Střely v 1. části: 3:3
14:36 Orlicko má nádherné šance, ale zatím jdou všechny střely mimo bránu
13:00 Zatím to vypadá že se jedná o šermířské klání
12:00 Orlicko se snaží tlačit, ale zatím nejdou střely za brankáře
11:11 Zápas je nahoru a dolů. Zatím nikdo nemá nějaké jasné šance
05:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #27 Dita Špatenková, asistoval #26 Dana Raisová (1:0)