4:3
    Tomáš KYMLA
    (Lhota)

Florbal Sedlčany - Florbal TJ Kobylisy D 4:3
branky: 21. Jakub Procházka, 21. Jan Lhota, 23. Petr Kůt, 36. Tomáš Kymla - 28. Tomáš Procházka, 28. Tomáš Procházka, 34. Tomáš Procházka; rozhodčí: Filip Bollardt - Jakub Kabourek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Antonín Valsa ?, Antonín Valsa ?, Antonín Valsa ? - Jakub Musil ?, Jakub Musil ?, Jakub Musil ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:3
36:00 Ukončení 3. části
35:49 Kudla v zádech....
35:48 GÓL Florbal Sedlčany! 4:3
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #6 Tomáš Kymla, asistoval #46 Jan Lhota (4:3)
33:34 Hattrick hero Prochy!!! slamáky letí na hřiště
33:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #98 Tomáš Procházka bez asistence (3:3)
33:30 Pavlik 'Guitar Hero' Oves vysílá rekomando od modré, gólman ze Sedlčan ale tuto střelu slupnul jak malinu
31:28 Forrest zboural sedlčanského hráče jak za mlada barikádu v Normandii
30:12 Martin 'Big Zee' Čítek za sekání do kriminálu
30:11 Vyloučen hráč #86 Martin Čítek družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání
27:50 Forest má oči i na p**** a posílá neskutečnou nahrávku na střed hřiště kde stojí neomylný Prochy a Koby šály v hledišti opět vlají
27:49 Timeout Florbal Sedlčany
27:49 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 3:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #98 Tomáš Procházka, asistoval #75 Pavel Pohorský (3:2)
27:26 Ondra Kunc kros na Prochyho a ten z jedničky pod víko... Falun hadr
27:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #98 Tomáš Procházka, asistoval #5 Ondřej Kunc (3:1)
24:19 Ondra Janata ve 100% tutovce přestřelil a rovná si čepel... ruce srovnat nejdou
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Antonín Valsa družstva Florbal Sedlčany
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Musil družstva Florbal TJ Kobylisy D
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:53 klasická Kobyliská nemoc - neproměňování šancí teď trápí déčko
22:38 GÓL Florbal Sedlčany! 3:0
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #11 Petr Kůt, asistoval #46 Jan Lhota (3:0)
22:15 Myšák si to tady z pozice posledního hráče vodí jak Galante... ale my pořád čekáme zda nepřijde typická Myšákovka
20:38 GÓL Florbal Sedlčany! 2:0
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #46 Jan Lhota, asistoval #18 Pavel Hodys (2:0)
20:26 GÓL Florbal Sedlčany! 1:0
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #25 Jakub Procházka bez asistence (1:0)
13:20 ani Hašek v Naganu nebyl tak suveréní v brankovišti jako Kuba dnes v domácí areně
13:00 Jakub Musil opět famózní, dnes bude doma teplá večeře
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:36 Vyloučen hráč #25 Jakub Procházka družstva Florbal Sedlčany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:29 dle infa od kolegyně u časomíry Mi.Šmej předvádí Jakub Musil famózní výkon plný krásných zákroků