1:10
    Vít HEGER
    (Mikšovský)

SCC SEMILY - FbC Respect Hradec Králové 1:10
branky: 27. Lukáš Vyhlídko - 2. Vojtěch Nosek, 7. Daniel Elicer, 18. Tomáš Černý, 20. Martin Šejvl, 37. Tomáš Černý, 40. Martin Šejvl, 40. Tomáš Pokorný, 48. Michal Martinek, 52. Adam Ruprich, 60. Vít Heger; rozhodčí: Aleš Jansa - Lenka Jansová; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Šimon Heřman 12, David Navrátil 11 - David Šimeček 12; po třetinách: 0:4, 1:3, 0:3
59:44 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #24 Jonáš Mikšovský (1:10)
59:44 Další gol v oslabení, který zakončil zápas. Děkujeme
58:08 Timeout SCC SEMILY
58:08 Vyloučen hráč #6 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
53:55 Semily nebyli při přesilové hře natolik aktivní, aby si vytvořili dostatek střeleckých příležitostí
51:55 Vyloučen hráč #3 Marek Kovář družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:55 Svou nevybouřenost předvedl na hřišti hráč číslo 3 z Hradce Králové a usadil se na trestné lavici
51:09 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Adam Ruprich bez asistence (1:9)
51:09 Kuriózním golem z malého brankoviště zvyšují hradečtí stav utkání
49:41 Vyloučen hráč #99 Daniel Činovec družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
49:41 Kapitán domácích, skvělý záchranář, Daniel Činovec se provinil nedovoleným zákrokem a ocitl se tak u nás před pořadatelským stolkem
47:09 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #6 David Krása (1:8)
47:09 Rychlý přechod do útoku Hradec využil a vstřelil tak 9. branku utkání.
43:20 Třetí část zápasu opět začala ve velkém tempu. Hradec neustále tlačí domácí a získává tím zpět ztracené míče
39:59 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #19 František Lahučký (1:7)
39:43 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #88 Martin Šejvl bez asistence (1:6)
39:43 Rychlý únik po mantinelu nebyl zastižen a hráč Hradce Králové zakončil do levého horního rohu branky
36:41 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Tomáš Černý, asistoval #19 František Lahučký (1:5)
36:41 A jednu z nich hned proměnili. Bezkonkurenční zakončení z velkého brankoviště, brankář neměl šanci
35:10 Hráči Hradce Králové zvýšili tempo nasazení a byli již odměněni několika slibnými příležitostmi
30:52 Střídání brankáře. Nový brankář #97 David Navrátil družstva SCC SEMILY
26:37 Využitá přesilovka Semil! Miláček davů, Lukáš Vyhlídko, vstřelil kontaktní gól.
26:29 GÓL SCC SEMILY! 1:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #11 Lukáš Vyhlídko, asistoval #7 Tomáš Kubín (1:4)
25:12 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
25:09 Aktivní hra Semil se vyplácí a získali další přesilovou hru
20:55 Semily začali 2. třetinu v mnohem větším tempu a zápas se zdá vyrovnanější.
19:04 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #88 Martin Šejvl, asistoval #77 Vít Heger (0:4)
19:04 Branka v oslabení pro Hradec. Rychlý únik soupeře nebyl nikým zastihnut a útočník už to měl lehké
18:28 Vyloučen hráč #76 Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
18:28 Semily si zahrají přesilovku. S jejich úspěšností padne branka v oslabení
17:40 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:3
17:40 Hradec vstřelil další branku, jednoduchý seběh na osu hřiště obránci neuhlídali a byl z toho gol.
11:12 Domácí hráč číslo 8 Matěj Zeman se předvedl svým ikonickým zakončením zpoza branky, ale bohužel neskončilo golem.
09:40 Hostující hráč číslo 24 právě neproměnil tutovou šanci, kdy z velkého brankoviště netrefil prázdnou branku.
08:41 Hráči domácích se probouzejí a začínají soupeře hrozit rychlými protiútoky.
06:08 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #12 Tomáš Pokorný (0:2)
06:08 Druhá branka utkání padla po nepohlídané přihrávce přes střed hřiště. Hostující hráč nekompromisně zakončil
03:43 První střelu domácích předvedl nový hráč číslo 7 Tomáš Kubín. Byl z toho pěkný závan před brankou hostujícího golmana, ale gol bohužel nepadl.
03:18 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, ale Hradec má více ze hry.
01:47 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #6 David Krása (0:1)
01:47 Hradeck Králové vstřelil první branku. Jednoduché vytočení od mantinelu nebylo pokryto a střelec už měl jednoduchou práci
01:00 Bravůrním prvním zákrokem se předvedl semilský golman Heřman a zabránil tak gólu
00:00 Vítám vás u online přenosu zápasu SCC Semily vs FBC Hradec Králové. Tým hostí začal s agresivním napadáním.