• 45 44:15
    2
    Matěj SCHŐNIGER

TJ Sokol Jaroměř - FbC Skuteč 3:4
branky: 3. Dušan Völgyi, 13. Matyáš Havrda, 35. Dušan Völgyi - 10. Adam Vařejčko, 17. Damián Václav Pavliš, 26. Damián Václav Pavliš, 40. Adam Vařejčko; rozhodčí: David Richter - Štěpán Appl; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Urban 19 - Dominik Pešek 8; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:1
44:55 Tak já se s vámi loučím. Přeji přijemný zbytek večera.
44:15 Vyloučen hráč #21 Matěj Schőniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
43:57 Vyloučen hráč #14 Jiří Kváš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za opakované přestupky
43:35 Právě jsem byl trefen míčkem do levého ramene, ale jsem v pořádku.
43:10 Timeout TJ Sokol Jaroměř
42:35 Zápas se konečně blíží ke konci a na tribuně se začínají objevovat fanoučci FTC Vysoké Mýto natěšení na nadcházející zápas.
39:52 GÓL FbC Skuteč! 3:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko bez asistence (3:4)
39:52 Vypíchnutí míčku a přesné zakončení do pravého horního rohu Adama Vařejčky posílá Skuteč do vedení.
39:20 Hra se nám začíná trošku vyostřovat.
38:15 Vyloučen hráč #2 Tomáš Jarolímek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
38:01 Vyloučen hráč #52 Lukáš Bubeníček družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
38:01 Marná snaha zasáhnout míček končím vyloučením hráče č. 52 na straně hostů za sekání.
37:05 Krásný zásah brankáře na straně hostujícího celku.
34:16 Ovšem zdravotnice svým pohotovým zásahem celou situaci v pohodě vyřešila.
34:15 A máme tu lehké poranění pravého palce na straně domácího celku.
34:00 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #55 Dušan Völgyi, asistoval #14 Matyáš Havrda (3:3)
33:07 U zapisovatelského stolku došlo ke střídání.
25:38 GÓL FbC Skuteč! 2:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #2 Damián Václav Pavliš, asistoval #15 Adam Vařejčko (2:3)
23:22 Vyloučen hráč #55 Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
16:55 GÓL FbC Skuteč! 2:2
15:13 Vyloučen hráč #14 Matyáš Havrda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
12:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Matyáš Havrda, asistoval #2 Tomáš Jarolímek (2:1)
09:27 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #33 Adam Krátký (1:1)
05:27 Vyloučen hráč #33 Adam Krátký družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
02:08 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #55 Dušan Völgyi bez asistence (1:0)