• 36 35:31
    4:9
    (Dupkala)

FLK Zdar Bar - VŠSK MFF Praha 4:9
branky: 7. Petr Černý, 24. Václav Skála, 24. Pavel Klusáček, 26. Lukáš Sedláček - 3. Daniel Dupkala, 4. Tomáš Jurczyk, 8. Filip Chudoba, 21. Daniel Dupkala, 30. Daniel Dupkala, 32. Josef Malík, 32. Adam Chuděj, 34. Filip Chudoba, 36. Filip Chudoba; rozhodčí: Hynek Mošna - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Tomáš Cimrman ? - Michal Novák ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:5
36:00 Ukončení 3. části
35:59 A je konec tohoto utkáni kde roli favorita potvrdili hráči MFF
35:31 GÓL VŠSK MFF Praha! 4:9
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #34 Filip Chudoba, asistoval #15 Daniel Dupkala (4:9)
35:31 Další hráč matfyzáků zkompletoval hattrick poté co trefil tyčku od které se balonek odrazil na brankářovi záda a následně do branky
34:15 Brankář ZdarBaru si předčasně lehl na zem a odkryl tak svojí kasu pro střelce dalšího gólu matfyzáků
33:50 GÓL VŠSK MFF Praha! 4:8
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #34 Filip Chudoba, asistoval #14 Josef Malík (4:8)
32:20 Vyloučen hráč #11 Petr Černý družstva FLK Zdar Bar na 2 minuty za blokování florbalky
31:21 GÓL VŠSK MFF Praha! 4:7
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #21 Adam Chuděj bez asistence (4:7)
31:21 Brankář ZdarBaru famózně vychytal samostatný únik matfyzáku ale na následnou dorážku již nedosáhl
31:01 GÓL VŠSK MFF Praha! 4:6
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #14 Josef Malík, asistoval #21 Adam Chuděj (4:6)
29:44 GÓL VŠSK MFF Praha! 4:5
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #15 Daniel Dupkala bez asistence (4:5)
29:44 Kuriózní branku dává hráč matfyzáku s číslem 15 který vystřelil zpoza brány a trefil brankáře do zad. Brankář si následně srazil balon do branky a převelice se diví.
28:00 Fanoušek vnikl na hrací plochu, ale hra se nepřerušuje a fanoušek ve slávistické bundě samovolně odchází.
26:39 Hráči MFF se cítí poškozeni a ze střídačky se snaží pokřikováním na rozhodčího reklamovat některé fauly.
25:55 Sedláček vyrovnává bombou alá Pastrňák. 4:4
25:17 GÓL FLK Zdar Bar! 4:4
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil #24 Lukáš Sedláček, asistoval #69 Václav Skála (4:4)
24:45 Hráčům ZdarBaru se otvírá velká šance vyrovnat toto nervy drásající utkání
24:43 Vyloučen hráč #15 Daniel Dupkala družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Ve druhé třetině se hráčům ZdarBaru se podařilo snížit na rozdíl jediné branky a utkání nabírá na obrátkách
23:50 GÓL FLK Zdar Bar! 3:4
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil #77 Pavel Klusáček, asistoval #69 Václav Skála (3:4)
23:50 A je zdramatizováno. Po dvou slepených brankách svítí na tabuli 10 sekund před koncem druhé třetiny stav 4:3 pro MFF
23:16 GÓL FLK Zdar Bar! 2:4
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil #69 Václav Skála, asistoval #24 Lukáš Sedláček (2:4)
23:16 Hráčům ZdarBaru se konečně po několika zmařených pokusech povedlo vstřelit branku a mají možnost utkání zdramatizovat
22:15 Hráče ZdarBaru právě zachránila před dalším gólem levá tyč
20:45 GÓL VŠSK MFF Praha! 1:4
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #15 Daniel Dupkala, asistoval #39 Ladislav Lapčák (1:4)
20:45 Hráč MFF s číslem 15 si zkušeně objel branku a lehce zakončil za záda nevěřícně koukajícímu brankáři ZdarBaru
18:23 Svoje štěstí zkouší i hráč s číslem 34. Chudoba vytvořil chudou střelu která skončila u prvního hráče před ním.
15:44 Všechny střelecké pokusy hráčů ZdarBaru končí na obranné zdi tvořenou Matfyzáky.
15:02 Brankář ZdarBaru právě vytáhl zákrok o kterém ani nevěděl, že jej svede. Nevěřícně kroutí hlavou, co že se mu to právě povedlo
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 První třetina je za námi. Mnoho nám toho nenabídla a proto není divu, že na tribunách zůstavají pouze 3 fanoušci. Po zásluze vede MFF poměrem 3:1
07:16 GÓL VŠSK MFF Praha! 1:3
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #34 Filip Chudoba, asistoval #39 Ladislav Lapčák (1:3)
06:24 GÓL FLK Zdar Bar! 1:2
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil #11 Petr Černý, asistoval #79 Jaroslav Sita (1:2)
04:31 Vyloučen hráč #14 Josef Malík družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání
03:45 GÓL VŠSK MFF Praha! 0:2
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #5 Tomáš Jurczyk, asistoval #19 Filip Slavík (0:2)
02:40 Zápas je zatím veden ve velmi pomalém tempu ... jsou vidět velké nepřesnosti na obou stranách. Doufejme že se to zlepší
02:37 GÓL VŠSK MFF Praha! 0:1
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #15 Daniel Dupkala, asistoval #34 Filip Chudoba (0:1)