držení

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř 8:2
branky: 6. Dominik Janda, 11. Michal Skuhrovec, 13. Marek Pixa, 20. Sebastian Andersson, 22. Dušan Přívara, 25. Dušan Přívara, 44. Jakub Kárník, 48. Filip Ullmann - 25. Dominik Emlar, 34. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Oskar Blaha 20 - Šimon Špaček 16, Lukáš Flégl 3; po třetinách: 4:0, 2:2, 2:0
59:59 Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: Z naší strany fantastická první třetina, která nakonec rozhodla utkání. V té druhé jsme měli malou krizi, třeba nám z ní příště pomůžou naši fanoušci. V té třetí jsme si zápas už pohlídali.
59:59 Komentář hostujícího trenéra Martin Klapka: Dnes byl soupeř lepši a nás srážely vlastní chyby. Děkujeme za zápas.
59:59 Konec zápasu, ve kterém Kladno vítězí 8:2 nad Jaroměří
59:47 Vyloučen hráč #7 Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení
59:47 Na posledních 13 vteřin zápasu se podíváme ješte na jednu přesilovku domácího Kladna
59:00 Kladenští dnes hodně zkouší 'krosy' před brankou a ne jednou jim dnes vyšly
57:05 Vyloučen hráč #8 Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
57:05 Jan Hrubský byl vyloučen za hrubost a Kladno tak má svou čtvrtou přesilovku v dnešním zápase
56:09 Oba brankáři dnes předvádí skvělé výkony a drží svůj tým
55:30 Domácí si se svou rozehrávkou rádi vyčkají
54:10 Domácím dnes bránění jde. Většinou si ve vlastním rohu vybojují faul
51:53 Jaroměř svojí první přesilovku gólově nevyužívá a domácí tak hrají v plném počtu bez inkasované branky
49:53 Vyloučen hráč #91 Filip Ullmann družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
49:53 Filip Ulmann byl na dvě minuty vyloučen za sekání a Jaroměř tak bude zahrávat svou první přesilovku v dnešním zápase
47:23 GÓL Kanonýři Kladno! 8:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Filip Ullmann, asistoval #19 Ondřej Riebauer (8:2)
47:23 Filip Ulmann využívá přesilovky a Kladno je tak stoprocentní ve využitých přesilovkách
46:56 Vyloučen hráč #21 Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry
46:56 Kladno bude hrát třetí přesilovku v zápase potom, co byl vyloučen Petr Hofmann za zdržování hry
46:38 Lukáš Flégl teď předvedl skvělý zákrok a podržel tak svůj tým
43:54 GÓL Kanonýři Kladno! 7:2
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #37 Jakub Kárník (7:2)
43:54 Domácí zkoušeli 'kros' před brankou soupeře, ten však nevyšel ale na místo toho se balónek nešťastně odrazil od Jakuba Kárníka, který si tak dává vlastní gól
42:08 Andersson po ostrém souboji skončil na soupeřově střídačce
41:30 Přívarovi se jeho přízemní 'kros' nepovedl, protože brankář jeho úmysly přečetl
40:01 Začíná nám třetí třetina zápasu. Úvodní buly vyhrál tým TJ Sokol Jaroměř
39:59 Končí nám druhá třetina, kterou na střely vyhrálo Kladno devět ku osmi
37:00 Oskar Bláha zneškodnil další pokus soupeře. Musíme říct, že v tomto zápase předvádí opravdu dobré výkony
35:40 Střelecký pokus hráče Jaroměře končí pouze v Kladenském 'bloku'
33:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #21 Petr Hofman (6:2)
33:01 Petr Hofmann poslal 'kros' před soupeřovou brankou a naše Jakuba Kopeckého, který poslal míček do odkryté branky a snižuje tak na 2:6
32:21 Ahlinovi střela z první nesedla a končí mimo hřiště. Rozehrávat bude Jaroměř
30:25 'Backhand' hráče Jaroměře skončil pouze na tribuně a branku tak neohrozil.
29:07 Přívara byl zdvojen v rohu ale nakonec byl faulovaný a Kladno bude rozehrávat standartku
27:42 Timeout Kanonýři Kladno
27:42 Domácí si berou oddechový čas k promyšlení taktiky
26:04 Přívara ze standartky, která byla blízko branky trefuje pouze břevno
24:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #21 Petr Hofman (6:1)
24:45 Po šesté inkasované brance tým TJ Sokol Jaroměř střídá brankáře a rychle odpovídá na gól Kladna jejich první brankou v zápase
24:06 GÓL Kanonýři Kladno! 6:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #85 Jan Louvar (6:0)
24:06 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Lukáš Flégl družstva TJ Sokol Jaroměř
23:00 Vyloučen hráč #2 Patrik Rozkovec družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
23:00 Za bránění ve hře byl z týmu TJ Sokol Jaroměř vyloučen hráč s číslem 2 Patrik Rozkovec. Kladno tak bude hrát svou druhou přesilovku v tomto zápase.
21:32 Hosté se snažili rychle odpovědět ale domácí brankář jim akci překazil
21:25 GÓL Kanonýři Kladno! 5:0
21:25 Přívara poslal krásnou střelu přímo pod břevno a Kladno tak zvyšuje na 5:0 po využité přesilovce
20:46 Oskar Bláha chytá střelu soupeře a domácí tak zakládají rychlý protiútok.
20:01 Začíná nám druhá třetina a buly opět vyhrává domácí tým
19:59 Vyloučen hráč #21 Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
19:59 Končí první třetina a Kladno vede na střely deset ku pěti
19:40 Krásný zákrok brankáře hostů
19:15 GÓL Kanonýři Kladno! 4:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Sebastian Andersson, asistoval #70 Vojtěch Novák (4:0)
17:30 Matěj Stůj se teď ukázal parádním obraným zákrokem, když soupeřovi zmařil šanci
16:20 Krásná akce soupeře, která však gólem nekončí. stav je zatím stále 2:0 pro domácí celek
15:10 Oskar Bláha teď vychytal akci soupeře a zatím tak drží čisté konto
14:25 Brankář hostů teď předvedl hezký zákrok nohou. Skóre se nemění
13:42 Pfaurovi teď nesedla střela a branku tak neohrozil
12:40 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #8 Tomáš Svačinka (3:0)
12:40 Pixa při jeho střele našel místo mezi rukou brankáře a tyčkou a posílá tak Kladno do dvoubrankového vedení
11:35 Ullmann trefuje pouze tyč soupeřovi branky a skóre tak zůstává stejné
10:11 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #7 Joel Ahlin (2:0)
07:20 Soupeřovi nesedla rozehrávka a balónek tak skončil za manitnelem. Rozehrávat budou domácí Kanonýři
05:56 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #9 Dušan Přívara (1:0)
05:56 Jandova střela skončila po krásné asistenci Dušana Přívary v brance a Kladno se tak po necelých šesti minutách ujímá vedení
04:00 Filip Ullmann trefuje pouze boční síť soupeřovy branky.
03:00 V dnešním zápase nastoupil i mladý talent Vojtěch Novák
02:20 Oskar Bláha si připisuje svůj první zákrok utkání
00:43 První Kladenská střela byla pouze zblokovaná
00:01 Domácí tým vyhrává úvodní buly
00:01 Zápas nám začíná