1

3.

série

SK K2 Prostějov - FBC ZŠ Uničov 4:5pn
branky: 21. Marek Judas, 30. Libor Čmela, 31. Jakub Krnáč, 46. Marek Judas - 4. Daniel Zmrzlý, 4. Vít Charvát, 9. Jiří Navrátil, 21. Tomáš Pudil, N Jakub Charvát; rozhodčí: Marek Loskot - Adam Hollósy; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jan Weidinger 29 - Jan Hublar 27; po třetinách: 0:3, 3:1, 1:0, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč #17 Jakub Charvát a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč #3 Michal Vašut , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč #12 Daniel Zmrzlý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč #83 Karel Hloch , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč #7 Zdeněk Marčon , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč #14 Michal Trnečka , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Gratuluji Uničovu k bodu navíc. Nám se absolutně nepovedla první třetina. Zbytek zápasu si troufám říct, že jsme byli lepší. Musím pochválit gólmana Uničova, který měl dnes velkou zásluhu na zisku 2 bodů.
65:00 Komentář trenéra hostí: Domácí byli většinu zápasu více na míčku, ale nám skvěle zachytal brankář. V první třetině jsme využili brejkové situace, čímž jsme evidentně domácí zaskočili. domácím se sice podařilo vyrovnat, ale nakonec rozhodla loterie nájezdů, kde jsme byli šťastnější. Děkuji soupeři za zápas.
65:00 Ukončení prodloužení
60:00 Zahájení prodloužení
54:38 Uničov pohrozil střelou, která jen těsně minula branku.
47:08 Weidinger dnes chytá velmi jistě, ostatně jako vždy.
45:08 GÓL SK K2 Prostějov! 4:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #86 Marek Judas, asistoval #50 Marek Vlček (4:4)
45:08 Marek Judas srovnává stav dnešního utkání.
42:24 Na dnešním utkání opět nechybí kotel domácích. Děkujeme!!!
40:52 Brankář Uničova předvedl ukázkový zákrok proti střele z poloviny hřiště.
37:50 Uničovští hráči s menší postavou dnes létají vzduchem.
37:33 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování
30:35 GÓL SK K2 Prostějov! 3:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #14 Michal Trnečka (3:4)
30:35 Opět chyba na polovině, ta vyústila v gól.
29:19 GÓL SK K2 Prostějov! 2:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela bez asistence (2:4)
29:19 Čmela nyní potrestal chybu soupeře na polovině a nekompromisně zakončil k tyčce.
20:56 GÓL SK K2 Prostějov! 1:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #86 Marek Judas, asistoval #14 Michal Trnečka (1:4)
20:19 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #42 Tomáš Pudil, asistoval #17 Jakub Charvát (0:4)
20:19 Hned po začátku druhé části se uplatnilo pravidlo ,,nedáš, dostaneš'.
19:20 Nyní Matěj Ošťádal nahodil přes celé hřišté a Král poté trefil spojnici.
16:01 Skvělý zákrok Honzíka Weidingera.
13:51 Vlček utekl obraně Uničova, ale netrefil branku.
08:47 Dobrá crossová přihrávka ze strany Prostějova, ovšem střela šla mimo.
08:37 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #79 Jiří Navrátil bez asistence (0:3)
04:52 Weidingrův jistý zákrok.
03:42 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #13 Vít Charvát, asistoval #3 Daniel Vaverka (0:2)
03:42 Po zmatku v brankovišti do prázdné branky dorazil Charvát.
03:14 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #17 Jakub Charvát (0:1)
02:16 Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:25 Tečovaná rána ze strany Prostějova neprošla až do branky.