• 35 34:04
    2
    Josef NOVÁK

DDM Horní Počernice ORKA - FAT PIPE Traverza Chodov 1:4
branky: 14. Tomáš Hruška - 14. Teodor Jarý, 15. Stanislav Lamoš, 26. Tomáš Kodada, 28. Jan Prokop; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Vít Maurenc ?, Josef Novák ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:2
34:04 Vyloučen hráč #87 Josef Novák družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za hrubost
33:16 Vyloučen hráč #43 Šimon Opp družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání
30:09 Vyloučen hráč #19 Matyáš Hanzlík družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:30 Vyloučen hráč #11 Stanislav Lamoš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:29 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #74 Jan Prokop, asistoval #69 Tomáš Kodada (1:4)
25:19 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #69 Tomáš Kodada, asistoval #24 Teodor Jarý (1:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:40 Novák uhájil vedení Traverzy neuvěřitelným zákrokem.
19:55 Traverza sice otočila, obraz hry, ale výsledku úplně neodpovídá, Orka hodně tlačí, ale netrefuje vůbec branku.
18:50 Střídání brankáře. Nový brankář #87 Josef Novák družstva FAT PIPE Traverza Chodov
15:47 Vyloučen hráč #69 Tomáš Kodada družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za blokování florbalky
14:31 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #11 Stanislav Lamoš, asistoval #15 Tomáš Bečán (1:2)
14:31 Nádherný ťukes Bečána a Lamoše končí gólem a stav je rázem 2:1 pro Traverzu.
13:44 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #24 Teodor Jarý, asistoval #14 Adam Vařil (1:1)
13:44 Po střele Vařila doráží do brány balonek Jarý. Je vyrovnáno.
13:03 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 1:0
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #11 Tomáš Hruška, asistoval #33 Michal Kalina (1:0)
13:03 Pasivitu Traverzy trestá Orka úvodním gólem tohoto zápasu.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
06:18 Vyloučen hráč #17 Tomáš Sadil družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání
05:35 Po krásné akci Orky, drží vyrovnaný stav Maurenc.
02:23 Orka tlačí, už měla několik střel, dvě chytl golman, jedna trefila tyč a 3 šly mimo Chodovskou svatyni.
01:03 Traverza brání úvodní tlak Orky.