• 60 59:01
    9:3
    (Říhová)

Florbalová akademie MB - IBK Hradec Králové 9:3
branky: 2. Daniela Švejdová, 7. Marie Jirková, 15. Adina Čermáková, 15. Kateřina Kvapilová, 16. Marie Jirková, 28. Kateřina Kvapilová, 35. Daniela Švejdová, 35. Adina Čermáková, 60. Kateřina Kvapilová - 15. Kristýna Gocová, 30. Sabina Labudová, 34. Šarlota Stehlíková; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Karolína Špačková 30 - Adéla Reslerová 26, Jana Uhlířová 11; po třetinách: 5:1, 3:2, 1:0
60:00 Komentář trenéra hostů: Tento zápas rozhodla první třetina. Byli jsme nesoustředění a padla na nás deka, když jsme museli čelit řekněme nepřízni osudu. Naštěstí jsme dokázali po první třetině zmobilizovat síly a dodat hře šťávu a herně jsme se zlepšili. Nakonec šlo o hezký florbal plný šancí a akce. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu štěstí v play-off.
60:00 Komentář trenéra domácích J.Kárníka: Dnešní zápas byl trochu o duševní morálce. Děvčata se včera večer dozvěděla, že nám v tabulce utekla první osmička o 1bod, takže jsme si chtěli dnešní zápas užít a ukázat, že umíme hrát. Díky holkám za předvedenou hru a hurá do play-off. Soupeřkám díky za zápas.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Mladá Boleslav 12, Hradec Králové 9.
59:01 GÓL Florbalová akademie MB! 9:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #7 Anna Říhová (9:3)
59:01 Kvapilová slaví hattrick!
58:38 Vyloučen hráč #23 Adina Čermáková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:55 Hráčky Hradce zatím nepustily domácí k balónku.
57:04 Vyloučen hráč #44 Lucie Spěváčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za vysoká florbalka
54:44 Poměrně slušná šance Hradce na snížení skóre, ale hráčky to nakonec překombinovaly.
53:05 Timeout Florbalová akademie MB
49:18 I Čermáková si na zkompletování hattricku bude muset ještě počkat...
48:19 Rozehrávku Hradce zastavuje Jirková, překonat Uhlířovou se jí ale nepodařilo.
43:37 Říhová střílí těsně nad hradeckou bránu.
42:34 Florbalová akademie ustála i tohle oslabení a vyráží do protiútoku.
41:58 Hra pokračuje pět na čtyři.
40:29 Hradec má přesilovku pět na tři, ale u balónku je zatím Boleslav.
40:19 Vyloučen hráč #94 Daniela Švejdová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Jana Uhlířová družstva IBK Hradec Králové
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: Mladá Boleslav 12, Hradec Králové 13.
39:54 Vyloučen hráč #30 Eliška Ptáčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
38:49 Boleslavské hráčky si dávaly tak dlouho přednost, až balónek zkonfiskoval Hradec.
36:20 Hradec rozehrává před boleslavskou bránou a Špačková si připisuje další úspěšný zákrok.
34:52 GÓL Florbalová akademie MB! 8:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Adina Čermáková, asistoval #4 Kristýna Bauerová (8:3)
34:35 GÓL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #6 Marie Jirková (7:3)
33:15 GÓL IBK Hradec Králové! 6:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková, asistoval #96 Kristýna Hofmanová (6:3)
33:15 A vzápětí inkasuje laciný gól.
32:59 Boleslavi se podařilo ubránit oslabení.
31:10 Dvě velké šance v úvodu druhé přesilovky Hradce likviduje Špačková.
30:47 Vyloučen hráč #31 Eliška Pivoňková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
29:27 GÓL IBK Hradec Králové! 6:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová, asistoval #2 Kristýna Gocová (6:2)
28:50 Zmatek před boleslavskou bránou, nakonec se k balónku dostaly dříve boleslavské hráčky.
28:19 Jirková běží sama na bránu, ale Reslerová si tuhle střelu pohlídala.
27:58 GÓL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #10 Magdaléna Studecká (6:1)
27:02 Stehlíková poslala senzační přihrávku Čermákové - ta ale bohužel netrefuje.
24:58 Jirková trefuje pouze boční síť.
23:46 Bauerová střílí nad hradeckou bránu.
21:47 Hradec vstoupil do druhé třetiny o poznání aktivněji, ale zatím se mu nedaří probojovat před boleslavskou bránu.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: Mladá Boleslav 22, Hradec Králové 11.
17:52 Střela z půlky jen těsně míjí boleslavskou bránu.
15:39 Timeout IBK Hradec Králové
15:39 GÓL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #17 Klára Hukalová (5:1)
15:22 Boleslavi se podařilo odskočit do vedení o tři góly, ale Hradec se nevzdává a hra se přesouvá před boleslavskou bránu.
14:49 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #31 Eliška Pivoňková (4:1)
14:28 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Adina Čermáková bez asistence (3:1)
14:07 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #29 Tereza Hvězdová (2:1)
14:07 Hradec dokázal využít přesilovku a snižuje na 2:1.
13:23 Vyloučen hráč #24 Kateřina Kvapilová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
10:32 Další důležitý zákrok Reslerové a tohle oslabení si už Hradec pohlídá.
10:02 Hradec rozehrává před boleslavskou bránou. Střela jde mimo.
08:40 Vyloučen hráč #2 Kristýna Gocová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
07:13 Nebezpečný protiútok Hradce, ale Špačkové se podařilo střelu vytěsnit mimo bránu.
06:33 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #7 Anna Říhová (2:0)
05:20 Zatím se hraje nahoru a dolů, po faulu u mantinelu je u balónku Hradec.
02:36 Střelu Bauerové zblokovala hradecká obrana.
01:39 Švejdová podruhé v tomto zápase prověřila hostující gólmanku, Reslerová byla tentokrát pozorná.
01:11 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová bez asistence (1:0)