1

7.

série

Prague Tigers B - FT Sokol Praha-Břevnov 5:4pn
branky: 1. Tomáš František Kašpar, 4. Miroslav Neumann, 6. Marek Kadlec, 27. Miroslav Neumann - 8. Martin Petrdle, 26. Daniel Bora, 39. Martin Petrdle, 45. Tomáš Pilař; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Balla ? - Filip Hrbek -4; po třetinách: 3:1, 1:1, 0:2
Ukončena trestná střílení
45:00 Zápas skončil vítězně pro domácí tým. Vítězný nájezd střelil s hlasitým zvytím hráč číslo 23.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #17 Tomáš Vanča , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #23 Andrej Svatoš a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #55 Martin Petrdle , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #90 Tomáš František Kašpar , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #29 Tomáš Pilař , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #12 Miroslav Neumann , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #16 Vojtěch Šust , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #23 Andrej Svatoš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #91 Michal Krňák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #16 Vojtěch Šust a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #13 Filip Mechl , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Zápas se dostal do remízy a rozhodovat budou samostatné nájezdy.
44:37 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #29 Tomáš Pilař, asistoval #16 Vojtěch Šust (4:4)
43:48 Hostě si vzali Time out, a snad přišli s novu strategií, jak přelstít štěnátka a v poslední třetině ještě skore obrátit.
43:26 Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
41:10 Štěňátko v bráně na poslední chvíli předvedlo neskutečně rychlou reakci a přitažením ruky k tělu zabránil dalšímu gólu. Štěňátka si tak dále spokojeně poštěkávají.
39:29 Hráč číslo 91 se svíjí v bolestech uprostřed hřiště, zdravotnice byla připravena k výběhu s kelenem v ruce.
38:25 A poklidnou třetinu probouzí hráč 55 gólem do branky štěňátek.
38:13 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #55 Martin Petrdle bez asistence (4:3)
37:45 Třetí třetina probíhá poklidně. Štěněcí hoši se snaží udržet náskok a břevnovští se snaží prolomit obranu.
30:01 Poslední třetina zápasu odstartovala.
30:00 Konec druhé třetiny nepřinesl žádné zásadní akce. Chlapci obou pražských týmů nyní odpočívají, aby se ve třetí třetině mohli opět porvat o konečné vtězství v tomto zápase.
26:53 Štěnátka na odplatu nenechali dlouho čekat a s radostným zaštěkáním vstřelili další gól.
26:50 GÓL Prague Tigers B! 4:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #12 Miroslav Neumann, asistoval #87 Tomáš Novotný (4:2)
25:53 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #17 Tomáš Vanča (3:2)
25:53 Další gól v zápase střelil tým z pražského Břevnova. Do branky napálili takovou ránu, že se hráči štěnátek ani nestihli otočit.
24:07 Třetina probíhá bez větších akcí. Oba týmy na sebe cení zuby a snaží se zaskórovat a rozproudit tak zápas do vyšších obrátek.
22:30 Akrobatické kousky, za něž by se nemuseli stydět ani akrobaté z cirque du soleil způsobily přerušení hry.
19:50 Hráč z týmu Štěnátek s číslem 87 byl odeslán na trestnou lavici, aniž by věděl, co udělal. Obevily se spekulace, že chybu udělal jiný hráč, dle jeho přítelkyně za to můžou jeho hokejové návyky.
19:17 Vyloučen hráč #87 Tomáš Novotný družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání
18:21 Hráč s číslem 90 během hry zaletěl zkontrolovat čistotu podlahy na vlastní střídačce. Evidentně bylo čisto a tak se mžikem vrátil do hry.
15:01 Další třetina rozehrána a oba týmy naběhli na hřiště s novou energií a vytasenými drápky.
15:00 Střely v 1. části: 7:3
15:00 První třetina je za námi a týmy nabírají síly na další herní části.
13:21 Hoši v černo-zlatých dresích se po proměněném gólu probudili a zastrašují Štěnátka silnými přihrávkami.
08:15 V dnešním zápase si na hřišti nikdo neodpočine. Rychlé přesuny po hřišti zakončil tým Břevnova střelou do brány štěnátek, která se staženým ocase odešli střídat.
07:32 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #55 Martin Petrdle, asistoval #79 Daniel Bora (3:1)
05:55 Haf Haf Hurá! Štěnátka zastrašují soupeře vrčením, aneb další gól je na světě.
05:39 GÓL Prague Tigers B! 3:0
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #3 Marek Kadlec, asistoval #12 Miroslav Neumann (3:0)
05:06 I přes výborné pohyby v brance Břevnova skončil další tygří (Štěněcí) gól v brance.
03:59 GÓL Prague Tigers B! 2:0
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #12 Miroslav Neumann, asistoval #23 Andrej Svatoš (2:0)
03:21 FT Sokol Břevnov předvádí neuvěřitelné zákroky v obraně. Nedají domácímu týmu nic zadarmo.
01:35 Hráč s číslem 23 vyhazuje hokejku do vzduchu, asi radostí z dobře rozjetého zápasu.
00:05 Začátek zápasu je opravdu divoký. První branka padla hned ve čtvrté třetině a útočící hráč skoro prolétl brankou.
00:04 GÓL Prague Tigers B! 1:0
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #90 Tomáš František Kašpar bez asistence (1:0)
00:01 Utkání začalo bouřlivými pokřiky týmů. Už teď je vidět bojovná nálada na hřišti.