8:7
    Jakub VÍT
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:7p
branky: 1. Ondřej Balner, 4. Ondřej Balner, 9. Matěj Šmerda, 13. Jan Drozd, 16. Filip Novotný, 18. Václav Babík, 44. Jakub Vít, 63. Jakub Vít - 16. Robin Havlina, 29. Jakub Šváb, 31. Kosťantyn Šlosar, 34. Vojtěch Andrášek, 48. Vojtěch Andrášek, 51. Jakub Šváb, 57. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 98; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 27 - Vítek Šimáček 26; po třetinách: 6:1, 0:3, 1:3, 1:0
65:00 Komentář domácích Brus Pavel (Trenér): Tak jsme se dneska přesvědčili, že nesmrtelní nejsme. Po 20 minutách jsme odjeli domů, ale zapomněli jsme, že nehrajeme přípravku 2x8. Soupeř naopak zabral a silově nás přetlačil. Máme množství materiálu kde všude musíme zabrat.
65:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Hlavami jsme stále v Praze. Předvedli jsme trapný a ostudný výkon a zasloužili jsme si dnes debakl, který se nedostavil jen díky tomu, že soupeř polevil. Máme na čem zapracovat. Díky všem za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
65:00 Ukončení prodloužení
62:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít bez asistence (8:7)
62:49 Vít si sám vybojoval šanci a zachránil svůj tým. Vyhrávají Vítkovice.
61:22 Šmerda zkusil vystřelit ale bohužel mu to sjelo a ještě měl hůl výš než má kolena.
60:01 5 minut dlouhé prodloužení odstartovalo a buly je pro domácí.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
59:59 A bude se prodlužovat.
59:05 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:58 Andrášek ve velmi dobré šanci bohužel netrefil, spadl a Šmerda o něj zakopl a letěl hned za ním. Tihle dva by neměli být na jednom místě ve stejný čas, nebo aspoň ne na hřišti. Jsou samý spor.
58:00 Šlosar pouze do bloku.
56:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #16 Jakub Mühlfait (7:7)
56:20 Sparta tlačila tak dlouho až jim to přineslo ovoce. Stav je 7:7, bude drama!
52:51 Andrášek vypálil, ale podle jeho vykulených očí to asi nebylo úplně podle jeho představ.
52:15 Bláha měl neskutečnou dálnici, ale gól nepřipisuje.
50:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #11 Matyáš Bláha (7:6)
50:59 Abych se přiznala, neviděla jsem vůbec nic a prostě to tam padlo. Sparta snižuje na 7:6.
50:18 Babík trefuje pouze břevno.
48:55 Prašivka měl co dělat aby mu míček nedoskákal za brankovou čáru.
47:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #11 Matyáš Bláha (7:5)
47:13 Andrášek sestřelil Šmerdu a vstřelil gól. Bez toho zranění by to bylo lepší, ale nedá se svítit.
45:45 Šmerda štiplavou střelou trefil pouze Andráškovu hůl.
44:33 Vizvárymu to taky zazvonilo.
43:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #23 Filip Szemla (7:4)
43:42 Vít proběhl hřište, poté mezi dvěma hráči Sparty a tahem propálil Šimáčka.
43:19 Utkání sleduje 98 diváků. Děkujeme!
41:41 Sparta v pěti.
41:35 Vít vypálil.
40:50 Balner našel crossem Slončíka, ten ale vystřelil do síťky.
40:01 Buly pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:41 Vyloučen hráč #49 Daniel Rozsévač družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:41 Rozsévač nedovoleně vrázil do Balnera a přišel si k nám na dvě minutky popovídat.
39:02 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:22 Zvednutá ruka díky faulu na Balnera.
37:25 Kárník vypálil do bloku a chvíli jsem si myslela že zlomil. Naštěstí nezlomil a ušetřil za novou.
36:05 Vizváry vypálil šílenou dělovku, bohužel ven z hřiště.
33:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #72 Jakub Šváb (6:4)
33:39 Andrášek po nahrávce Švába prapodivně prostřelil Vítkovickou blokádu a Sparta opět snižuje.
33:01 Gabriel ani Novotný si málem neporadili se Šlosarem, který jim neustále utíkal.
32:27 Andrášek zkusil vystřelit, bohužel do bloku.
32:15 Balnerovi to tentokrát pouze zazvonilo.
30:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar bez asistence (6:3)
30:39 Šlosar uklízí míček za záda Prašivky.
28:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (6:2)
28:04 Sparta využívá přesilovku. Andrášek na Švába a ten ančou snižuje skóre.
26:35 Vyloučen hráč #66 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
26:35 Je to rebel! Slončík si jde odpočinout na dvě minutky ke stolku.
26:25 Sparta se snaží něco vymyslet, ale moc se jim to nedaří.
25:25 Vizváry si z hráčů Sparty udělal slalom a poté prověřil Šimáčka. Moc pěkná akcička.
23:45 Pastorek utekl dvěma hráčům Sparty, ti mu ale začali dýchat na záda, tak to poslal do backu.
22:49 Vítkovice se snažili vytvořit šanci, Rucki ale balónek vyklepl ven z hřiště.
20:35 Cígler svou střelou z metru udělal Vítovi určitě moc hezkou berušku.
20:01 Buly pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:42 Cígler si v rohu povodil Šmerdu a poté i tahovkou málem vypálil díru do mantinelu.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #36 Filip Novotný (6:1)
17:35 Klasicky z rohu na střed a Babík proměňuje.
15:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #16 Jakub Mühlfait (5:1)
15:57 Sparta využila protiútok v podání Havlina - Mühlfait.
15:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Filip Novotný, asistoval #11 Jan Drozd (5:0)
15:26 Drozd zpoza brány na Novotného a ten se nemýlil.
15:19 Večl vypálil dělovku, bohužel mimo.
14:19 Kárníkovi se asi nelíbí pořadatelský stolek, byli jsme sestřeleni!
12:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #91 Nikolas Vizváry (4:0)
12:58 Drozd po nahrávce Vizváryho prostřelil vše co se dalo a zvyšuje.
11:56 Andrášek čistě obral Šmerdu a vytvořili tím šanci, kterou bohužel neproměnili.
08:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #32 Jakub Vít (3:0)
08:11 Vítkovice uklidnili a Šmerda s klidem uklízí balónek za záda Šimáčka.
07:06 Novotný zkusil z otočky vypálit, trefil ale prvního hráče, kterého viděl.
05:46 Indra se snažil poslat nahrávku na Šlosara, Vítkovice ale nahrávku zastavili.
04:47 Vašňovský čistě obral Nováka a zachránil tak situaci.
03:43 Bláha zkusil vystřelit, bohužel mimo hřiště.
03:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #66 David Slončík (2:0)
03:04 Slončík na Balnera a ten navyšuje střelou pod břevno.
02:11 Sparta tlačí Vítkovice, bohužel z toho nic nebylo.
00:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #23 Filip Szemla (1:0)
00:19 První střela a hned gól. Balner otevírá skóre zápasu.
00:01 Buly pro hosty.
00:00 Vítáme Vás u 5. kola CE ligy juniorů.