• 36 35:21
    5:3
    (Chalupová)

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:3
branky: 8. Kristýna Milfaitová, 16. Kristýna Milfaitová, 19. Nikol Severová, 29. Barbora Beránková, 33. Barbora Beránková - 14. Kateřina Holasová, 21. Lucie Holejšovská, 36. Kateřina Holasová; rozhodčí: Jan Novotný - Patrik Reindl; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Tereza Čechová ? - Tiffany Balážová ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
35:31 Přeci jenom přichází snížení.
35:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #26 Kateřina Holasová, asistoval #97 Nela Chalupová (5:3)
35:10 Fanoušci Světlé už slaví vítězství.
34:28 Dnešní zápas má po celou dobu stejně rychlé tempo.
33:12 Skóre je opět zvýšeno. Dnes to vypadá na výhru pro tento zápas domácího celku.
32:54 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková bez asistence (5:2)
32:05 Dnešní utkání sleduje přesně 39 fankoušků.
29:50 Brankářka Milevska teď skvěle vychytala individuální akci Světlé.
29:06 Po druhém vyloučení hráčky ze Světlé tu na hledišti lítají emoce.
29:00 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
29:00 Vyloučen hráč #28 Laura Karasová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
28:52 Máme tu hru 4 na 4.
28:39 Vyloučen hráč #9 Nela Severová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:12 Vyloučen hráč #26 Kateřina Holasová družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
28:12 Další trest. Tentokrát ale za něco jiného, než sekání.
28:03 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #9 Nela Severová (4:2)
27:08 Projektil Holasové chytá golmanka Světlé.
25:23 Sice je Světlá opět více na míčku, ale padají zde ukvapené nahrávky. Brejkové situace z toho však Milevsko nevyužilo.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:12 Přesilovka opět nevyužita.
20:14 Dneska jsme viděli už hodně trestů, všechny však byli za sekání.
20:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #12 Lucie Holejšovská, asistoval #26 Kateřina Holasová (3:2)
19:54 Vyloučen hráč #81 Natálie Šídlová družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
18:15 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #18 Nikol Severová bez asistence (3:1)
18:15 Podpora fanoušků spřináší své ovoce. Světlá vede 3:1.
16:48 Velká šance Milevska byla zastavena hráčkou s číslem 5.
15:12 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová bez asistence (2:1)
15:12 Světlá opět ve vedení.
14:28 Milevsko nabralo po vstřelené brance nový nádech a teď je pro změnu aktivnější na balónku.
13:28 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #26 Kateřina Holasová bez asistence (1:1)
13:28 Holasová krásnou individuální akcí vyrovnává stav na 1:1.
12:01 Úvodní vhazování vyhrála zatí aktivnější Světlá.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:54 Za fanoušky Světlé by se nestyděli ani Superligové týmy.
10:14 Další obrovská šance Světlé. Tu však likviduje branářka Milevska.
09:54 Světlá je více na míčku. Milevsko ale dobře brání, takže je stav pořád 1:0.
07:52 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #10 Adéla Švorcová (1:0)
07:52 První branka Světlé. Fanoušci jásají.
06:34 Přesilovka nebyla využita.
05:43 Střela ze strany Světlé neskončila v brance.
04:49 A máme tu první vyloučení.
04:36 Vyloučen hráč #97 Nela Chalupová družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
04:07 Oba týmy si vytvořily velmi pohledné šance, stav utkání je ale stále 0:0.
00:38 Fanoušci Světlé podporují svůj tým na maximum