• 59 58:19
    2

Bohemka před více než tisícovkou školáků zkosila Liberec!

School Match Bohemians – Liberec | foto: FbŠ Bohemians

Dohrávkou druhého kola LIvesport Superligy se uzavřel předvánoční program v nejvyšší mužské soutěži. Klokani hostili před více než tisíci školáky Liberec a udělali jim radost vysokým vítězstvím.

FbŠ Bohemians – FBC Liberec 8:3 (3:1, 3:1, 2:1)

Severočeši měli do klání výrazně lepší vstup. Už po 32 vteřinách je poslal do vedení Šimon Stránský. V šesté minutě propukl rykot školáků naplno poprvé – to střelou po zemi srovnal Patrik Šebek. Ještě ke konci třetiny pak dvakrát zaúřadoval Jaroslav Petrák – nejprve jeho střelu dorazil Jan Řehoř a posléze sám trefil vingl.

Úvod do prostředního dějství vyšel tentokrát lépe hráčům Bohemians. Z přestřelky hned na start třetiny bylo rázem vedení 6:2. Střelecké choutky pak na obou stranách utichly. Závěr ale nabídl trochu více emocí a osobních trestů.

Klokani ve třetí části ještě využili přesilovou hru, když se podruhé v duelu prosadil Karel Petrák. Tým zpod Ještědu pak ještě jednou snížil, poslední slovo si ale vzal mladší z bratrského dua Petráků Jaroslav, který dovršil výsledek na 8:3.

Branky: 6. Šebek, 14. Řehoř, 15. J. Petrák, 22. Buršík, 24. K. Petrák, 27. Buršík, 43. K. Petrák, 54. J. Petrák – 1. Stránský, 24. Světlík, 45. Václavík. Rozhodčí: Čížek – Laštovička. Vyloučení: 1:2, navíc Malič – Ferdan OS. Využití: 1:0. Diváci: 1085. Zásahy brankářů: Zavřel 25 – Mück 34. MATCH CENTER