Pohár Českého florbalu

Ve dnech 20. - 21. června 2024 je sekretariát Českého florbalu uzavřen.

Zápasy

Filtrovat

Pro zvolené filtry zde nejsou žádná data.

Pavouk

Posun
pavouka
Doleva
Doprava
1. kolo

Skupina A

Z

B

FBC DDM Kati Kadaň

4

12

FbC Red Dragons Hořovice

4

7

Mocní Tuleni Podbořany

4

4

FBC ROKYCANY

4

3

ASK Lovosice - LFP

4

2

Skupina B

Z

B

Panthers Praha

4

12

Wizards DDM SO Praha 10

4

9

Florbal Tachov

4

6

USK Akademik Cheb

4

3

FbK Prty

4

0

Skupina C

Z

B

Florbal Kladno

4

12

FBC Slavia Praha

4

9

BK REAL ROUDNICE n/L

4

4

TJ Lokomotiva Louny

4

4

SK Kladno Raisins

4

0

Skupina D

Z

B

FBC Draci Říčany

4

10

ASK Orka Čelákovice

4

10

Florbalová akademie MB

4

6

SK Alien Nation

4

3

FBC YOUNG BOYS

4

0

Skupina E

Z

B

Kralupy Wolves

4

10

Florbal Neratovice

4

7

TJ Sokol Koberovy

4

4

FBC Pitbulls Kolín

4

4

1. FBC DDM Děčín 4

4

2

Skupina F

Z

B

FBC DOŠWICH MILEVSKO

4

12

Sklo Bohemia Světlá n/S

4

9

Spartak Pelhřimov

4

6

SK Meťák České Budějovice

4

1

TJ Šumavan Vimperk

4

1

Skupina G

Z

B

Florbal Jindřichův Hradec

4

8

TJ Sokol Dobříš

4

7

SPORT CLUB Klatovy

4

7

Banes Florbal Soběslav

4

5

FBC Žraloci Příbram

4

0

Skupina H

Z

B

Andone SK Jihlava

4

12

Hippos Žďár n/S.

4

7

FBC Dobruška

4

5

FbC Skuteč

4

4

Sokol Předměřice n/L

4

0

Skupina J

Z

B

TJ Sokol Dvůr Králové nL

4

10

FLORBAL LITOMYŠL

4

9

FBC LETOHRAD - Orel Orlice

4

7

IBK Holice

4

3

PSKC Okříšky

4

0

Skupina K

Z

B

TJ Sokol Jaroměř

4

12

Klub SPV Slovan Pardubice

4

9

FBŠ Všestary

4

6

Tatran Hostinné

4

3

FBK Piráti Sokol Chrudim

4

0

Skupina L

Z

B

Hornets Brno ZŠ Horní

4

12

FBC SLAVKOV

4

7

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

4

6

SK JeMoBu

4

4

SK Slavičín

4

0

Skupina M

Z

B

TJ Hodonice

4

12

SFK Kozel Počenice

4

9

Snipers Třebíč

4

6

Orel Dolní Bojanovice

4

3

TJ SOKOL LETOVICE

4

0

Skupina N

Z

B

FBK Atlas Blansko

4

9

K1 Florbal Židenice

4

9

Sokol Ivanovice na Hané

4

6

T.J. Sokol Břeclav

4

6

F.A.T.R.

4

0

Skupina O

Z

B

1. SFK Havířov

4

12

PASKOV SAURIANS

4

9

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

4

6

1.FK Ostrava JIH

4

3

Saros Olomouc

4

0

Skupina P

Z

B

1.MVIL Ostrava

4

12

TJ Slovan Havířov

4

9

FBC TIGERS PORUBA

4

6

FbC Coyotes Jablunkov

4

3

FAT PIPE KTG Bruises Opava

4

0

Skupina Q

Z

B

FBC Spartak Bílovec

4

12

FBS Olomouc

4

9

SK Domaslavice

4

6

FBC PIRATES OSTRAVA

4

3

FBC Droždín

4

0

Vrcholová část

Skupina AV

Z

B

FBC Liberec

3

9

BLACK ANGELS

3

6

Florbal Náchod

3

3

FBC Štíři Č. Budějovice

3

0

Skupina BV

Z

B

ACEMA Sparta Praha

3

9

FbC Respect Hradec Králové

3

5

FBC Česká Lípa

3

4

SOKOLI Pardubice

3

0

Skupina CV

Z

B

Předvýběr.CZ Florbal MB

3

9

BUTCHIS

3

6

Kanonýři Kladno

3

3

Florbal Ústí

3

0

Skupina DV

Z

B

FbŠ Bohemians

3

9

Goldea PANTHERS OTROKOVICE

3

5

FBŠ Hattrick Brno

3

3

TROOPERS

3

1

Skupina EV

Z

B

FLORBAL CHODOV

3

8

Bulldogs Brno

3

7

TJ Znojmo

3

3

Aligators

3

0

2. kolo

2. kolo - utkání 1

TJ Lokomotiva Louny

6

FBC DDM Kati Kadaň

17

2. kolo - utkání 2

BK REAL ROUDNICE n/L

3

Wizards DDM SO Praha 10

13

2. kolo - utkání 3

USK Akademik Cheb

3

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň

10

2. kolo - utkání 4

Mocní Tuleni Podbořany

5

Panthers Praha

14

2. kolo - utkání 5

FbC Red Dragons Hořovice

2

FBC Slavia Praha

8

2. kolo - utkání 6

FBC ROKYCANY

2

FbC Barracudas Slaný

13

2. kolo - utkání 7

Florbal Kladno

10

Florbal Tachov

4

2. kolo - utkání 8

TJ Sokol Koberovy

3

FBC Draci Říčany

4

2. kolo - utkání 9

SK Alien Nation

7

TJ Turnov

5

2. kolo - utkání 10

Florbal Neratovice

5

ASK Orka Čelákovice

6

2. kolo - utkání 11

Florbalová akademie MB

5

Kralupy Wolves

0

2. kolo - utkání 12

FBC Pitbulls Kolín

2

Floorball Club FALCON

5

2. kolo - utkání 13

Florbal Jindřichův Hradec

5

Spartak Pelhřimov

6

2. kolo - utkání 14

Banes Florbal Soběslav

2

SK Florbal Benešov

10

2. kolo - utkání 15

TJ Sokol Dobříš

2

Sklo Bohemia Světlá n/S

5

2. kolo - utkání 16

SK Meťák České Budějovice

3

Fbc Strakonice

11

2. kolo - utkání 17

SPORT CLUB Klatovy

8

FBC DOŠWICH MILEVSKO

10

2. kolo - utkání 18

IBK Holice

2

TJ Sokol Jaroměř

14

2. kolo - utkání 19

Tatran Hostinné

0

Andone SK Jihlava

4

2. kolo - utkání 20

FBŠ Všestary

5

FLORBAL LITOMYŠL

7

2. kolo - utkání 21

FbC Skuteč

6

TJ Sokol Dvůr Králové nL

9

2. kolo - utkání 22

Klub SPV Slovan Pardubice

3

FBC Dobruška

7

2. kolo - utkání 23

Hippos Žďár n/S.

5

FBC LETOHRAD - Orel Orlice

8

2. kolo - utkání 24

Sokol Ivanovice na Hané

1

SFK Kozel Počenice

3

2. kolo - utkání 25

Orel Dolní Bojanovice

3

Hornets Brno ZŠ Horní

11

2. kolo - utkání 26

K1 Florbal Židenice

7

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

9

2. kolo - utkání 27

T.J. Sokol Břeclav

2

TJ Hodonice

10

2. kolo - utkání 28

FBC SLAVKOV

1

Snipers Třebíč

4

2. kolo - utkání 29

SK JeMoBu

1

FBK Atlas Blansko

5

2. kolo - utkání 30

FBC TIGERS PORUBA

3

FBC Spartak Bílovec

9

2. kolo - utkání 31

1.FK Ostrava JIH

2

1.FBK Sršni Rožnov p/R

13

2. kolo - utkání 32

1. SFK Havířov

8

SK Domaslavice

2

2. kolo - utkání 33

FbC Coyotes Jablunkov

2

FBC Mohelnice

8

2. kolo - utkání 34

1.MVIL Ostrava

3

FBS Olomouc

10

2. kolo - utkání 35

FBC PIRATES OSTRAVA

2

1. FBK Eagles Orlová

7

2. kolo - utkání 36

PASKOV SAURIANS

4

TJ Slovan Havířov

3

2. kolo - utkání 37

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

1

FBC Vikings Kopřivnice

12

Lídři

Statistiky