Regionální liga mužů - skupina 4

Ve dnech 20. - 21. června 2024 je sekretariát Českého florbalu uzavřen.

Aktuální zápasy

Pro zvolené filtry zde nejsou žádná data.

#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. FbC Skuteč SKU 24 17 4 3 55 164 95 69 V P V V V
2. Florbal Primátor Náchod B NCH 24 17 4 3 55 175 77 98 V P V V P
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL DKL 24 16 4 4 52 205 94 111 V V V P P
4. Klub SPV Slovan Pardubice SPV 24 16 1 7 49 135 106 29 V V V V P
5. FTC Vysoké Mýto B VMY 24 11 3 10 36 148 153 -5 P P V V V
6. SOKOLI Pardubice U50/B PCE 24 11 1 12 34 117 118 -1 P R P V V
7. HAGA Pardubice HAG 24 9 4 11 31 134 146 -12 R P V V P
8. Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí VRC 24 6 11 7 29 128 118 10 R R P V P
9. FbC Hradec Králové B FHK 24 9 1 14 28 137 147 -10 V V V P V
10. Orel Přelouč OPR 24 7 6 11 27 78 116 -38 V V P P V
11. FBK Piráti Sokol Chrudim CHR 24 6 4 14 22 118 180 -62 P V P P P
12. FbC Titáni USK Pardubice TIT 24 6 2 16 20 83 143 -60 P P P P V
13. FBC Česká Skalice HVE 24 2 1 21 7 92 221 -129 P P P P P
#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. FbC Skuteč SKU 11 8 2 1 26 81 44 37 P V R V V
2. Florbal Primátor Náchod B NCH 12 11 0 1 33 108 38 70 P V V V V
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL DKL 13 8 2 3 26 97 54 43 V P P V V
4. Klub SPV Slovan Pardubice SPV 12 7 1 4 22 58 54 4 V P V P V
5. FTC Vysoké Mýto B VMY 12 6 1 5 19 82 86 -4 V P P V V
6. SOKOLI Pardubice U50/B PCE 12 9 0 3 27 67 48 19 P V V P V
7. HAGA Pardubice HAG 12 4 2 6 14 61 75 -14 P V V P P
8. Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí VRC 12 3 7 2 16 60 53 7 R R P R R
9. FbC Hradec Králové B FHK 12 3 1 8 10 60 66 -6 P V P V P
10. Orel Přelouč OPR 12 6 3 3 21 43 46 -3 V V P P P
11. FBK Piráti Sokol Chrudim CHR 12 4 3 5 15 69 93 -24 P R V R V
12. FbC Titáni USK Pardubice TIT 12 4 1 7 13 49 70 -21 P P P V P
13. FBC Česká Skalice HVE 12 1 0 11 3 43 109 -66 P P P P P
#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. FbC Skuteč SKU 13 9 2 2 29 83 51 32 V V V V V
2. Florbal Primátor Náchod B NCH 12 6 4 2 22 67 39 28 V P R V V
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL DKL 11 8 2 1 26 108 40 68 V V V R V
4. Klub SPV Slovan Pardubice SPV 12 9 0 3 27 77 52 25 V V V V V
5. FTC Vysoké Mýto B VMY 12 5 2 5 17 66 67 -1 P P V V R
6. SOKOLI Pardubice U50/B PCE 12 2 1 9 7 50 70 -20 R P P V P
7. HAGA Pardubice HAG 12 5 2 5 17 73 71 2 R V V P V
8. Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí VRC 12 3 4 5 13 68 65 3 V P R P V
9. FbC Hradec Králové B FHK 12 6 0 6 18 77 81 -4 V V V V V
10. Orel Přelouč OPR 12 1 3 8 6 35 70 -35 V P P P P
11. FBK Piráti Sokol Chrudim CHR 12 2 1 9 7 49 87 -38 V P P P P
12. FbC Titáni USK Pardubice TIT 12 2 1 9 7 34 73 -39 P P R P P
13. FBC Česká Skalice HVE 12 1 1 10 4 49 112 -63 P P P P P
#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. FbC Skuteč SKU 4 3 0 1 9 18 19 -1 V P V V V
2. Florbal Primátor Náchod B NCH 4 3 0 1 9 32 9 23 V P V V P
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL DKL 4 3 0 1 9 35 11 24 V V V P P
4. Klub SPV Slovan Pardubice SPV 4 4 0 0 12 23 10 13 V V V V P
5. FTC Vysoké Mýto B VMY 4 2 0 2 6 19 24 -5 P P V V V
6. SOKOLI Pardubice U50/B PCE 4 1 1 2 4 22 20 2 P R P V V
7. HAGA Pardubice HAG 4 2 1 1 7 27 13 14 R P V V P
8. Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí VRC 4 1 2 1 5 17 17 0 R R P V P
9. FbC Hradec Králové B FHK 4 3 0 1 9 42 22 20 V V V P V
10. Orel Přelouč OPR 4 2 0 2 6 11 26 -15 V V P P V
11. FBK Piráti Sokol Chrudim CHR 4 1 0 3 3 13 40 -27 P V P P P
12. FbC Titáni USK Pardubice TIT 4 0 0 4 0 9 23 -14 P P P P V
13. FBC Česká Skalice HVE 4 0 0 4 0 9 36 -27 P P P P P

Lídři play-off

Statistiky