3. liga juniorů - skupina 4

Ve dnech 20. - 21. června 2024 je sekretariát Českého florbalu uzavřen.

Aktuální zápasy

Pro zvolené filtry zde nejsou žádná data.

#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. SOKOLI Pardubice B PCE 20 16 4 0 52 170 57 113 V V V V V
2. FLORBAL LITOMYŠL LTM 20 16 1 3 49 203 64 139 V V V V V
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL DKL 20 15 2 3 47 187 62 125 P V P V V
4. FBC Trutnov (DTJ) TRU 20 10 6 4 36 134 81 53 R P R P V
5. Florbal Primátor Náchod B NCH 20 11 3 6 36 163 101 62 V R V V P
6. IBK Holice HOL 20 10 2 8 32 130 94 36 P V P V V
7. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 20 7 2 11 23 108 114 -6 V P V P V
8. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 20 7 2 11 23 108 114 -6 V P V P V
9. HAGA Pardubice HAG 20 5 1 14 16 80 140 -60 V P P P P
10. FBC SION - DDM Nová Generace NGN 20 4 3 13 15 70 171 -101 P P P P P
11. Sokol Chlumec nad Cidlinou CHC 20 1 3 16 6 50 185 -135 P V P P P
12. Klub SPV Pardubice SPV 20 1 1 18 4 63 289 -226 P P P V P
13. 1. FBC Polička POL 0 0 0 0 0 0 0 0
#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. SOKOLI Pardubice B PCE 10 10 0 0 30 78 23 55 V V V V V
2. FLORBAL LITOMYŠL LTM 10 7 1 2 22 102 47 55 V V V R P
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL DKL 10 6 2 2 20 83 40 43 V P R R V
4. FBC Trutnov (DTJ) TRU 10 4 4 2 16 66 39 27 R R V P V
5. Florbal Primátor Náchod B NCH 10 7 1 2 22 86 46 40 V V P V V
6. IBK Holice HOL 10 7 1 2 22 66 42 24 V V V V R
7. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 10 5 1 4 16 55 48 7 V V V P P
8. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 10 5 1 4 16 55 48 7 V V V P P
9. HAGA Pardubice HAG 10 2 1 7 7 41 77 -36 P P V P P
10. FBC SION - DDM Nová Generace NGN 10 3 1 6 10 32 78 -46 P P P P V
11. Sokol Chlumec nad Cidlinou CHC 10 0 2 8 2 22 91 -69 P P P R P
12. Klub SPV Pardubice SPV 10 1 0 9 3 31 165 -134 P V P P P
13. 1. FBC Polička POL 0 0 0 0 0 0 0 0
#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. SOKOLI Pardubice B PCE 10 6 4 0 22 92 34 58 V V V R R
2. FLORBAL LITOMYŠL LTM 10 9 0 1 27 101 17 84 V V V V V
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL DKL 10 9 0 1 27 104 22 82 P V V V V
4. FBC Trutnov (DTJ) TRU 10 6 2 2 20 68 42 26 P P V V R
5. Florbal Primátor Náchod B NCH 10 4 2 4 14 77 55 22 R V R V P
6. IBK Holice HOL 10 3 1 6 10 64 52 12 P P V V P
7. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 10 2 1 7 7 53 66 -13 P P R P P
8. HAGA Pardubice HAG 10 3 0 7 9 39 63 -24 V P P P V
9. FBC SION - DDM Nová Generace NGN 10 1 2 7 5 38 93 -55 P P P P V
10. Sokol Chlumec nad Cidlinou CHC 10 1 1 8 4 28 94 -66 V P P P P
11. Klub SPV Pardubice SPV 10 0 1 9 1 32 124 -92 P P R P P
12. 1. FBC Polička POL 0 0 0 0 0 0 0 0
#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. SOKOLI Pardubice B PCE 4 4 0 0 12 38 9 29 V V V V V
2. FLORBAL LITOMYŠL LTM 4 4 0 0 12 36 9 27 V V V V V
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL DKL 4 2 0 2 6 21 22 -1 P V P V V
4. FBC Trutnov (DTJ) TRU 4 0 2 2 2 16 33 -17 R P R P V
5. Florbal Primátor Náchod B NCH 4 3 1 0 10 47 16 31 V R V V P
6. IBK Holice HOL 4 2 0 2 6 25 25 0 P V P V V
7. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 4 2 0 2 6 26 18 8 V P V P V
8. HAGA Pardubice HAG 4 1 0 3 3 14 31 -17 V P P P P
9. FBC SION - DDM Nová Generace NGN 4 0 0 4 0 8 29 -21 P P P P P
10. Sokol Chlumec nad Cidlinou CHC 4 1 0 3 3 16 40 -24 P V P P P
11. Klub SPV Pardubice SPV 4 1 0 3 3 22 44 -22 P P P V P
12. 1. FBC Polička POL 0 0 0 0 0 0 0 0

Lídři play-off

Statistiky