Vítkovice vyrovnaly sérii proti Spartě a čeká je tak pátý duel!

hráči Vítkovic po výhře nad Spartou | foto: ACEMA Sparta Praha UNYP Flickr

V pátek 19. dubna se odehrál čtvrtý zápas v rámci finále CE ligy juniorů mezi Spartou a Vítkovicemi. Spartě se nepodařilo využít mečbol a série je nyní vyrovnaná.


ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:8 (2:2, 1:2, 3:4) Stav série: 2:2

Vítkovičtí junioři věděli, že pokud tento zápas nevyhrají, titul získá Sparta, a proto hned od začátku nasadili vysoké tempo. Skóre otevřeli po pouhých dvaatřiceti vteřinách, a to díky střele Nikolase Vizváryho! Sparta však náskok hostů v první periodě dorovnala. I druhá část proběhla vyrovnaně, celky se neustále doháněly.

V závěru ale Vítkovice převzaly otěže hry do svých rukou a dostaly se do bezpečného vedení. Sparta se pokusila čtyřgólový náskok soupeře zvrátit, dokázala se však prosadit jen dvakrát. Vítkovice tak zvítězily za stavu 8:6, čímž vyrovnaly sérii a o vítězi proto rozhodne pátý střet, který proběhne v úterý na domácí půdě dnešního vítěze. Hvězdou utkání byl zvolen Lukáš Fukala a dílčí úspěch si připsal i David Slončík, který vstřelil celkem čtyři branky! Za zmínku stojí i výkon gólmana Matěje Prašivky, který předvedl třicet dva zákroků. 

Branky: 3. Malkus, 13. Mühlfait, 28. Wertheim, 50. Mühlfait, 56. Šlosar, 58. Šlosar - 1. Vizváry, 3. Slončík, 24. Slončík, 33. Fukala, 41. Vizváry, 42. Slončík, 47. Peterek, 51. Slončík. Rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:1. Diváků: 538. Zásahy brankářů: Vítek Šimáček 20 - Matěj Prašivka 32. | MATCH CENTER

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se