INFO | Blíží se přestupní období

Matrika, ilustrační fotografie | foto: Adobe Stock

V pondělí 1. července 2024 začíná přestupní období pro všechny kategorie, které potrvá do 15. ledna 2025 pro dorostence, dorostenky, juniory, juniorky, muže, ženy a veterány či veteránky. Pro kategorie starších žáků a žákyň a mladších do 31. března 2025.


Žádosti o přestup či hostování je již nyní možné po jednání a dohodě mezi oddíly a hráči či hráčkami zanést do FISu, kde je mohou všichni potvrdit a od 1. května podávat s tím, že datum OD je nejdříve 1. 7. 2024, tedy v přestupním období.

Znovu připomínáme, že důležitá je komunikace mezi oddíly a hráči či hráčkami, případně jejich zákonnými zástupci. Před zadáním žádosti do FISu je nutné informovat ostatní strany. Pokud tedy žádost zadává hráč či hráčka, tak informuje nejprve oba oddíly a až po dohodě zadá žádost do FISu k vyjádření oddílům. Pokud žádost za hráče či hráčku zadává oddíl, tak se nejprve dohodne s hráčem či hráčkou a druhým oddílem a až potom žádost do FISu zadá. Mateřský oddíl má pak 14 dní na vyjádření se k zadané žádosti. 

Žádosti o střídavé starty a střídavá hostování je možné podávat až poté, co budou mít hráči a hráčky uhrazené licence a budou uvedeni na soupisce družstva. Tedy nejdříve od 3. 7. 2024.

Proč řešit matriční žádosti už teď? Pokud si přestupy a hostování vyřešíte již teď, nemůže se Vám stát, že nebudete moci nastoupit k prvním utkáním sezony. Ligové soutěže letos začínají 7. září 2024 a Pohár Českého florbalu již 3. srpna 2024. Při řešení žádosti je také potřeba dát všem stranám dostatek času na vyjádření, abyste ji do data OD stihli podat. Jinak dojde k jejímu neprojednání a budete ji muset celou řešit znovu. Proto apelujeme na všechny, kteří zvažují změnu oddílu, aby vše řešili s dostatečným předstihem a vyhnuli se tak zbytečnému stresu před začátkem sezony.

Informace k žádostem jsou přehledně dostupné ve FISu v seznamu Matričních žádostí a v notifikacích uvnitř FISu.

Pokyny k platbám se po podání žádosti objeví v košíku objednatele ve FISu, kde z nich vytvoříte podklady k platbě převodem nebo platbu rovnou uhradíte přes platební bránu comgate (platební tlačítko/karta). Objednatele je nutné nastavit na detailu žádosti před jejím podáním.

Matriční žádosti - přehled a stručný popis matričních žádostí

Adresář oddílů - názvy, čísla a kontaktní údaje oddílů ČF

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se