Čeští rozhodčí v zahraničí. Výměna ve Finsku i dva páry na kvalifikacích

Rozhodčí Přemysl Bališ a Peter Varga na utkání finské F-Liigy Esport Oilers – OLS | foto: Salibandy.fi

Nejenom národní týmy, ale také zástupci rozhodcovské školy mají tento víkend napilno. Během uplynulého víkendu také vyrazili do akce čeští sudí v rámci výměnné delegace ve finské F-Liize.


Do nejvyšší soutěže v zemi tisíců jezer vyrazili Přemysl Bališ s Peterem Vargou. Ti měli na starost nejprve střetnutí mezi ErouViikingit a TPS Turku, o den později rozhodovali klání v Espoo mezi domácími Oilers a OLS z Oulu. V českých soutěžích se naopak objevila o uplynulém víkendu dvojice Finů Mikko Matilainen a Rainer Pekkinen, kteří řídili duely Sparty s Karlovými Vary v Chomutově a Bohemians s Českou Lípou.

Ani tento víkend během reprezentačních akcí české rozhodcovské páry nezahálí. V lotyšské Liepaje píská reprezentační akce český pár Tomáš Kostinek – Martin Reichelt, který po světovém šampionátu žen přešel na výhradní řízení mužských utkání.

Druhou českou dvojicí, která vyrazila na mezinárodní akci, jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil. Rozhodčí, kteří pískali i na uplynulém juniorském šampionátu v Dánsku, jsou součástí kvalifikačních bojů ve slovinské Škofja Loce.

Už během příštího víkendu se vydají do Švédska čeští sudí Lukáš Čížek s Lukášem Laštovičkou, kteří budou pískat dvě utkání nejlepší florbalové ligy světa. Do Livesport Superligy naopak zamíří Daniel Böcker a Andreas Lybacken, kteří budou v sobotu 10. února pískat duel Boleslavi s Ostravou a v neděli pak souboj Liberce s Vítkovicemi.

Loading

Search

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se