Co tě čeká v O2 areně? Střela za 100, slavné osobnosti či reprezentanti

Střela za 100 000, BigBoard Superfinále 2023 | foto: Martin Flousek/Český florbal

Florbalová bitva roku je skoro tady. Už v neděli 14. dubna se za branami největší multifunkční haly v Česku odehrají duely, které rozhodnou o titulech v ČEZ Extralize a Livesport Superlize. Doprovodí je velkolepá show, při níž znovu získají dva fanoušci šanci získat parádních 100 tisíc korun. Co všechno tě tedy přímo v O2 areně nemine?


BigBoard PRE-GAME SHOW

Před začátkem superfinálové bitvy žen a mužů se můžeš těšit na českou premiéru jedinečného audiovizuálního umění. Stáhni si speciální aplikaci a podílej se i ty na unikátním zážitku. Show navíc doprovodí DJ Roxtar.

Chceš 100 000?

Stejně jako vloni dostanou dva fanoušci šanci si během přestávkového programu mužského superfinále vystřelit sto tisíc! Jak na to? Jeden fanoušek vzejde ze soutěže na sociálních sítích, tím druhým můžeš být i ty! Stav se ke stánku Livesportu (sektor 114) a zabojuj o svou šanci vystřelit si jackpot.

HARMONOGRAM BIGBOARD SUPERFINÁLE
10.00Otevření bran O2 areny
10.30Superfinále Subterra Cupu – dívkyGJAK Nové Strašecí – Jaroška Brno
11.45Superfinále Subterra Cupu – chlapciSOSIK Kladno – SŠ PTA Jihlava
14.00BigBoard Superfinále ČEZ ExtraligyFAT PIPE FLORBAL CHODOV – 1. SC TEMPISH Vítkovice
17.30BigBoard Superfinále Livesport SuperligyESA logistika Tatran Střešovice – Předvýběr.CZ Florbal MB
Autogramiády

Chceš získat podpisy florbalových hvězd? V O2 areně máš tu možnost! Zajdi ke stánku Livesportu (sektor 114) a získej podpisy reprezentantek Vanessy Rebeccy Keprtové a Karolíny Klubalové, bývalého kapitána národního týmu a jedné z ikon Livesport Superligy Toma Ondruška či reprezentanta Matěje Pěničky. U stánku Salmingu (sektor 119) na tebe čeká hvězda ženské reprezentace Anna Brucháčková a kapitán prvních juniorských mistrů světa Josef Juha, Subterra (sektor 111) ti nabídne přítomnost reprezentanta a dvojnásobného juniorského mistra světa Filipa Formana a dálkového plavce Filipa Jíchu.

BigBoard AI fotokoutek

Staňte se hrdinou ve fotokoutku společnosti BigBoard. Pomocí umělé inteligence se můžete vtělit například do kůže Barbie, Supermana nebo florbalového reprezentanta. Jak by vám to slušelo? To se můžete dozvědět ve fotokoutku BigBoard naproti hlavnímu vchodu do O2 arény u sektoru 101.

Florbalový veletrh

Hraješ florbal? Chceš potěšit své blízké novou výbavou? Pak neváhej! Přímo na diváckém prstenci seženeš věci od značek Unihoc a Zone (sektor 105), Salming (119), Fat Pipe (108), Freez (116) a Tempish (115) ty nejlepší věci za nejvýhodnější ceny!

Odkomentuj přenos!

Chceš si zkusit, jestli si poradíš s komentováním florbalového zápasu? Zajdi ke stánku Deník.cz u sektoru 105, kde nasadíš sluchátka a komentář je jen tvůj!

Oblékni se do barev superfinále, MS i klubů

U sektoru 101 najdeš fanshop, ve kterém najdeš věci nejen z nové kolekce merche superfinále, ale také žhavou novinku v podobě merche k MS 2025, které proběhne v Česku. Zakoupit můžeš i předměty z kolekce fanshopu Českého florbalu a všech čtyř účastníků BigBoard Superfinále. Kousek od fanshopu (u hlavního vstupu) pak najdeš speciální fotostěnu, kde se budeš moci v novém oblečení hned vyblejsknout.

Přispěj na dobročinné účely

U sektoru 108 najdeš stánek organizace Haima, kde můžeš navázat zlatou stuhu a přispět tak na pomoc dětem vyléčeným z onkologického onemocnění v návratu zpět do běžného života. Přímo v O2 areně můžeš odevzdat také staré a nepoužívané telefony u stánku udržitelnosti (119) do sběrného boxu Remobilu. Za každý telefon navíc poputuje 10 korun na konto České olympijské nadace. Na stejném místě bude také speciální stroj z dílny společnosti Plastmakers, který ti ukáže, jak se z prasklých balonků drtí materiál na výrobu udržitelných medailí. Před halou můžeš u stánku ČEZu podpořit projekt HLAVNĚ NEZLOBTE na speciálním handbiku.

Show na tribunách a známé osobnosti

O zábavu se budou znovu starat maskoti superfinále, zážitek doprovodí aktivity na kostce a komplexní show. Její součástí budou také hvězdy kulturního života. Státní hymnu před ženským superfinále zazpívá Anna Julie Slováčková, před mužským duelem uslyšíš hymnu v podání Vojtěcha Dyka.

Loading

Search

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se