Zprávy

16.10.2024
Tisková zpráva klubu

Opavský klub v úzkých: Pomozte nám zachránit halu ZŠ Mařádkova a tím i opavský florbal!

Zářijové povodně zasáhly do života obrovského počtu lidí. Jedním z nejhůře zasažených míst byla slezská metropole Opava a vodní živel neušetřil ani florbalový oddíl, jehož sportovní hala, v níž hraje Národní ligu, byla vyplavena. Klub se rozhodl učinit pro záchranu vše, co je v jeho silách, a vypsal sbírku.

1 minuta

13.10.2024
Souhrn

Plzeň obrala Pantery! Hattrick zvládl drama, Butchis rozprášil Znojmo

První liga nabídla čtveřici utkání. Plzeň po velké bitvě porazily po nájezdech favorizované Otrokovice, Hattrick uspěl na půdě Štírů. O vysoké triumfy se postarali Butchis a Orka.

2 minuty

12.10.2024
Souhrn

Ústí uspělo v prodloužení, Torpedo kradlo v Náchodě

V první lize mužů se v sobotu hrály tři zápasy. Ústí si poradilo s Kopřivnicí, Torpedo otáčelo proti Náchodu a Hradec si zastřílel proti Chomutovu.

1 minuta

6.10.2024
Souhrn

Butchis zvládl přestřelku v Otrokovicích, Hattrick udolal Hradec

Třemi duely pokračovalo v neděli páté kolo první ligy mužů. Na vítěznou vlnu se vrátilo havířovské Torpedo, parádní přestřelky se staly kořistí Otrokovic a Hattricku Brno.

2 minuty

5.10.2024
Souhrn

Budějovice přetlačily Kopřivnici, Ústí porazilo Starou Boleslav

Druhá nejvyšší mužská soutěž rozehrála své páté kolo čtyřmi sobotními duely.

1 minuta

2.10.2024
Souhrn

Výsledky 1. ligy žen: Jasné lídryně obou skupin a vyrovnané boje o druhou příčku

Po úvodním měsíci nové florbalové sezony se pomalu rýsují výsledky také v 1. lize žen, která je rozdělena na východní a západní skupinu. Kdo zatím na obou stranách republiky vévodí tabulkám a na jaké nejzajímavější výsledky došlo?

3 minuty

29.9.2024
Souhrn

Prodloužení pro Znojmo a Ústí, první ligu vede Hradec

Hned čtveřice devítibodových týmů se pohybuje v popředí první ligy. I přes prohru s Kopřivnicí patří čelo soutěže Hradci Králové, který pronásledují právě Vikings. Jihomoravské derby urvalo v prodloužení Znojmo, základní hrací doba nestačila ani Ústí a poprvé se musel smířit s porážkou Hattrick Brno. Co přinesly další zápasy čtvrtého kola?

3 minuty

28.9.2024
Souhrn

Otrokovice vyloupily Náchod, rozhodla třetí třetina

Jediné sobotní utkání 1. ligy mužů vyhráli florbalisté Otrokovic, kteří si po výhře 7:2 odvezli všechny body z Náchoda.

1 minuta

22.9.2024
Souhrn

Štíři mají premiérový úspěch, nezaváhaly Otrokovice ani Hattrick

Už pouze tři týmy drží neporazitelnost v nové sezoně první ligy mužů. Naprázdno vyšel z nedělního utkání s Hattrickem Butchis, který podlehl Brňanům pětigólovým rozdílem. Další vítězství si připsaly Otrokovice, když zvládly nelehkou bitvu s Gullivers, a vůbec poprvé slavily České Budějovice.

2 minuty

21.9.2024
Souhrn

Kopřivnice rozstřílela Plzeň! Ve Znojmě padlo devatenáct branek

O víkendu se hrála také 1. liga mužů, kde v sobotu došlo na čtyři utkání. Ta byla na branky opravdu bohatá a přinesla pořádně divoký průběh.