Královéhradecká liga mužů

Ve dnech 20. - 21. června 2024 je sekretariát Českého florbalu uzavřen.

Aktuální zápasy

Pro zvolené filtry zde nejsou žádná data.

#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC Dobruška DBR 24 20 3 1 63 158 66 92 V V V V V
2. FBC Trutnov (DTJ) A TRU 24 19 2 3 59 185 68 117 P V V R V
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL B DKL 24 17 3 4 54 177 87 90 P V V V V
4. Florbal Primátor Náchod C NCH 24 14 5 5 47 179 123 56 V V V V V
5. TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B JAR 24 13 3 8 42 168 128 40 V V P V P
6. FbC Sokol Předměřice n/L PRE 24 12 2 10 38 146 137 9 P P V V V
7. KM automatik FBK Jičín B JIC 24 11 3 10 36 131 128 3 P V P R V
8. Orel Rtyně v Podkrkonoší B RTY 24 10 2 12 32 156 156 0 V R P P P
9. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 24 9 3 12 30 121 105 16 P V P V P
10. FBC Dobré DOB 24 6 3 15 21 116 147 -31 P P P V P
11. FBŠ Všestary B VST 24 4 2 18 14 99 157 -58 P P V P V
12. 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY RKT 24 4 1 19 13 122 251 -129 P P P P V
13. FBC Trutnov (DTJ) B TRU 24 1 0 23 3 63 268 -205 V P P P P
#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC Dobruška DBR 12 9 2 1 29 81 38 43 V V R V V
2. FBC Trutnov (DTJ) A TRU 11 9 1 1 28 89 32 57 V R V P V
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL B DKL 13 10 0 3 30 94 48 46 P V V V V
4. Florbal Primátor Náchod C NCH 12 8 3 1 27 92 50 42 V V V R P
5. TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B JAR 12 6 1 5 19 74 60 14 V P V P P
6. FbC Sokol Předměřice n/L PRE 12 7 1 4 22 78 63 15 P V V V P
7. KM automatik FBK Jičín B JIC 12 7 2 3 23 74 59 15 P R P V V
8. Orel Rtyně v Podkrkonoší B RTY 12 5 0 7 15 74 73 1 V P P P P
9. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 12 4 2 6 14 62 50 12 V P V P R
10. FBC Dobré DOB 12 3 3 6 12 62 68 -6 P P P R V
11. FBŠ Všestary B VST 12 3 1 8 10 55 82 -27 P V P P R
12. 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY RKT 12 3 0 9 9 67 124 -57 P P P V P
13. FBC Trutnov (DTJ) B TRU 12 1 0 11 3 38 134 -96 V P P P P
#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC Dobruška DBR 12 11 1 0 34 77 28 49 V V V V V
2. FBC Trutnov (DTJ) A TRU 13 10 1 2 31 96 36 60 P V P V V
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL B DKL 11 7 3 1 24 83 39 44 V V V P R
4. Florbal Primátor Náchod C NCH 12 6 2 4 20 87 73 14 V V R P R
5. TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B JAR 12 7 2 3 23 94 68 26 V P V V V
6. FbC Sokol Předměřice n/L PRE 12 5 1 6 16 68 74 -6 P V P P P
7. KM automatik FBK Jičín B JIC 12 4 1 7 13 57 69 -12 V P V P V
8. Orel Rtyně v Podkrkonoší B RTY 12 5 2 5 17 82 83 -1 R V V P P
9. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 12 5 1 6 16 59 55 4 P P V V V
10. FBC Dobré DOB 12 3 0 9 9 54 79 -25 P V P P P
11. FBŠ Všestary B VST 12 1 1 10 4 44 75 -31 P P V P P
12. 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY RKT 12 1 1 10 4 55 127 -72 P V P P R
13. FBC Trutnov (DTJ) B TRU 12 0 0 12 0 25 134 -109 P P P P P
#   Tým Z V R P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC Dobruška DBR 4 4 0 0 12 31 10 21 V V V V V
2. FBC Trutnov (DTJ) A TRU 4 2 1 1 7 28 12 16 P V V R V
3. TJ Sokol Dvůr Králové nL B DKL 4 3 0 1 9 32 15 17 P V V V V
4. Florbal Primátor Náchod C NCH 4 4 0 0 12 42 15 27 V V V V V
5. TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B JAR 4 3 0 1 9 28 23 5 V V P V P
6. FbC Sokol Předměřice n/L PRE 4 2 0 2 6 16 12 4 P P V V V
7. KM automatik FBK Jičín B JIC 4 1 1 2 4 29 26 3 P V P R V
8. Orel Rtyně v Podkrkonoší B RTY 4 1 1 2 4 22 26 -4 V R P P P
9. FBK Kobra Tatran Hostinné HSN 4 2 0 2 6 20 16 4 P V P V P
10. FBC Dobré DOB 4 1 0 3 3 22 28 -6 P P P V P
11. FBŠ Všestary B VST 4 1 0 3 3 19 22 -3 P P V P V
12. 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY RKT 4 0 0 4 0 14 44 -30 P P P P V
13. FBC Trutnov (DTJ) B TRU 4 1 0 3 3 13 42 -29 V P P P P

play-up

Posun
pavouka

Doleva
Doprava

Lídři play-off

Statistiky