Zprávy

dnes
Organizace

INFO | Blíží se přestupní období

V pondělí 1. července 2024 začíná přestupní období pro všechny kategorie, které potrvá do 15. ledna 2025 pro dorostence, dorostenky, juniory, juniorky, muže, ženy a veterány či veteránky. Pro kategorie starších žáků a žákyň a mladších do 31. března 2025.

2 minuty

včera
Analýza

ANALÝZA | Co rozhodlo ženské superfinále? Nejnebezpečnější hráčkou byla Seevaldová

Před nedávnem jsme vám přinesli statistický pohled na mužské BigBoard Superfinále, teď se pojďme podívat řečí čísel na finálový zápas žen mezi Chodovem a Vítkovicemi. V něm se nakonec z vítězství 5:3 radovaly Vítkovice a přidaly tak do sbírky už osmý titul v nejvyšší ženské soutěži.

8 minut

včera
Novinka

Otázky a odpovědi: Změny v dorostenecké lize

Soutěžní úsek Českého florbalu zorganizoval během týdne speciální webinář pro oddíly týkající se změn v dorostenecké lize. Níže přinášíme základní informace i odpovědi na nejčastější otázky týkající se nového formátu 1. ligy dorostenců.

3 minuty

včera
Mládež

Dva vysoké triumfy západu uzavřely sezonu KTM pro nejstarší kategorie chlapců

Závěrečné Young Stars Weekendy odstartovaly kategorie chlapců do šestnácti a sedmnácti let. V Kutné Hoře a Skutči pokaždé celkem jasným způsobem triumfovaly výběry západu.

5 minut

včera
Rozhovor

Nejtěžší bude převtělit se z role favorita do lupiče, hlásí před superligovou sezonou Bachmaier

V Livesport Superlize se v sezoně 2024/25 představí také nováček z Kladna, kterému postup z 1. ligy mužů vybojoval zejména Matyáš Bachmaier. Nejproduktivnější hráč Kanonýrů i celé druhé nejvyšší mužské ligy se v rozhovoru rozpovídal o svých plánech na léto nebo nástupu do školy.

5 minut

23.5.2024
Rozhovor

Složení realizačního týmu pro domácí MS: Eteläpää zůstává, novou asistentkou je Marešová

Výkonný výbor Českého florbalu (VV) vzal na svém úterním zasedání na vědomí první členky a členy realizačního týmu reprezentace žen pod vedením hlavního trenéra Lukáše Procházky. Vrcholem nadcházejícího cyklu bude domácí mistrovství světa, které budou v roce 2025 hostit města Brno a Ostrava.

4 minuty

23.5.2024
Street Floorball League

Z Holby do Malmö či VIPka. Dvoudenní Street nabídne nabitý program a jedinečné výhry

Už na začátku června se odehraje unikátní dvoudenní turnaj KFC Street Floorball League v prostorách pivovaru Holba v Hanušovicích. Čeká tě zábava na celý víkend, vyhrát můžeš navíc i lístky na mistrovství světa.

1 minuta

23.5.2024
Přestup

Vítkovice získaly talentovaného mladíka, Marghold se vrací ze Švédska

Rytíři z Vítkovic hlásí další novou tvář ve svém kádru. Tým doplnil juniorský reprezentant Petr Marghold, který strávil uplynulé dvě sezony ve švédské Storvretě.

1 minuta

22.5.2024
Novinka

Pražský treble a dva doubly! Toto je seznam mistrů a mistryň sezony 2023/24

Další florbalová sezona je za námi a i s ní přibyly na listině mistrů a mistryň nová jména. Kdo slavil titul v Livesport Superlize, ČEZ Extralize, Poháru Českého florbalu, 1. lize juniorů a juniorek, 1. lize dorostenců a dorostenek, na MČR starších žáků a v 1. lize veteránů? To vše se včetně jejích cesty za triumfem dozvíte v tomto článku.

7 minut

21.5.2024
Organizace

Výkonný výbor ČF potvrdil rozhodnutí Licenční komise v případě Black Angels

Výkonný výbor Českého florbalu (VV) na svém pravidelném zasedání rozhodoval o odvolání oddílu Black Angels proti neudělení licence pro sezonu 2024/2025. VV shledal, že v rámci licenčního řízení byly správně naplněny všechny procesní kroky, a odvolání Black Angels nevyhověl.

2 minuty